* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Персиковий колір

Рожевий, персиковий і бежевий кольори – все це надзвичайно багата пастельна палітра кольорів для фарбування стін. Це світлі, спокійні кольори зі значною домішкою білого. Їх можна застосовувати у будь-яких приміщеннях і довільно поєднувати з іншими барвами, особливо з чистими кольорами веселки. Ці кольори можна використати в інтер’єрах, які хочемо зробити жвавішими, наприклад, в дитячих кімнатах, оскільки вони утворюють чудовий контраст з пастельними тонами.
Персиковий – це поєднання оранжевого і білого. Цей колір спонукає людину до роздумів або розмови. Його внутрішнє тепло надає приміщенню затишного характеру, сприятливо впливаючи як на роботу, так і на відпочинок. Ідеальний для спальні, вітальні та дитячої кімнати. Його можна комбінувати зі світлим відтінком трав’янисто-зеленого або світло-коричневого, які дещо приглушують тепло персикового кольору, надаючи йому шляхетнішого характеру. Персиковий можна також застосовувати, щоб зробити теплішими інші барви, наприклад, блакитні чи зелено-сині, які цікаво підкреслять пастельну тональність кімнати. Кімната персикового кольору чудово виглядатиме у поєднанні як з білими, так і з коричневими меблями. Таке приміщення можна додатково декорувати барвистими диванними подушечками.

Персиковий колір