* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Синій колір

Синій є одним з основних і холодних кольорів, однак вишуканим і ніжним. Психологія кольору: синій налаштовує на сон, але водночас стимулює роботу мозку, приносить заспокоєння і надихає. Символізує повагу і довіру, а темно-синій особливо асоціюється з інтелігентністю і стабільністю. Рекомендується для нервово виснажених людей, які потребують спокою і відпочинку. Не рекомендується для пригнічених і засмучених.
Важливою перевагою цього кольору є оптичне збільшення простору. Підходить для невеликих приміщень. Ідеальний як для спальні чи кабінету, так і для дитячої кімнати. Не рекомендується для їдалень і кухонь, оскільки вважається кольором, що пригнічує апетит.
Насичені темно-сині тони, поєднані з білим або фіолетовим кольором, надають помешканню характер глибини і сили, ідеально стимулюючи до праці. Темно-синій у поєднанні з металево-сріблястим асоціюється з елегантністю. А разом з оранжевим або червоним кольором наповнює приміщення яскравим веселим колоритом, сприятливим для дітей. Світліші відтінки синіх кольорів ідеальні для відпочинку і заспокоєння, їх можна комбінувати з білим, бежевим чи кремовим кольорами. Щоб отримати кращий ефект, ніжну блакить можна підкреслити зеленим або коричневим, додаючи таким чином помешканню престижності. Синій колір ідеально гармоніює з візерунчастими килимами або шторами.
Будинок блакитного кольору у поєднанні з зеленим дахом, вікнами і дверима цікаво впишеться у весняну і літню колористику саду, а взимку звеселить фасадом, посилюючи бажання повернутися в теплий дім.