Синій колір

Синій є одним з основних і холодних кольорів, однак вишуканим і ніжним. Психологія кольору: синій налаштовує на сон, але водночас стимулює роботу мозку, приносить заспокоєння і надихає. Символізує повагу і довіру, а темно-синій особливо асоціюється з інтелігентністю і стабільністю. Рекомендується для нервово виснажених людей, які потребують спокою і відпочинку. Не рекомендується для пригнічених і засмучених.
Важливою перевагою цього кольору є оптичне збільшення простору. Підходить для невеликих приміщень. Ідеальний як для спальні чи кабінету, так і для дитячої кімнати. Не рекомендується для їдалень і кухонь, оскільки вважається кольором, що пригнічує апетит.
Насичені темно-сині тони, поєднані з білим або фіолетовим кольором, надають помешканню характер глибини і сили, ідеально стимулюючи до праці. Темно-синій у поєднанні з металево-сріблястим асоціюється з елегантністю. А разом з оранжевим або червоним кольором наповнює приміщення яскравим веселим колоритом, сприятливим для дітей. Світліші відтінки синіх кольорів ідеальні для відпочинку і заспокоєння, їх можна комбінувати з білим, бежевим чи кремовим кольорами. Щоб отримати кращий ефект, ніжну блакить можна підкреслити зеленим або коричневим, додаючи таким чином помешканню престижності. Синій колір ідеально гармоніює з візерунчастими килимами або шторами.
Будинок блакитного кольору у поєднанні з зеленим дахом, вікнами і дверима цікаво впишеться у весняну і літню колористику саду, а взимку звеселить фасадом, посилюючи бажання повернутися в теплий дім.

 

Галерея:

blue1.jpg
Синій колір
blue3.jpg
Синій колір
blue4.jpg
Синій колір
blue5.jpg
Синій колір
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 4,6 - Кількість голосів: 5
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал