3 ідеї дизайну дитячої кімнати в морському стилі

Морський стиль у дитячій кімнаті – один з найпопулярніших способів облаштувати простір для наймолодших членів родини. Кольори моря створюють у кімнаті спокійну атмосферу, а морська символіка пробуджує мрії. До вашої уваги 3 ідеї такого інтер’єру.

 

Морський стиль диктує відповідну кольорову палітру – тут обов’язково мають бути різні відтінки синього, блакитного і бірюзового. Синій колір умиротворює, тому буде добре, якщо він домінуватиме в інтер'єрі. Чим менша дитина, тим більш незріла її нервова система і більші проблеми із заспокоєнням. Блакитні кольори допомагатимуть малюкові вгамуватися після наповненого враженнями дня. Певною мірою звідси тренд оформляти дитячі кімнати в морському стилі.

Śnieżka Barwy Natury 173, 164 (стіна за диваном)

Ще одна причина – дитяче захоплення морем і моряками. Варто розвивати уяву дітлахів, заохочуючи їх пізнавати світ і подорожувати – у дитинстві зазвичай пальцем по карті, а з часом і насправді. Кімната, оформлена корабельною атрибутикою, зображеннями представників морської флори і фауни та морськими символами, стане для дитини не лише власним царством, де затишно й безпечно, але й місцем, де формуються мрії та знання про світ.

Як оформити кімнату в морському стилі? Ми пропонуємо ось такі 3 варіанти.

Śnieżka Barwy Natury 173, 141(стіна з якорем)

Привіт, пригоди!

Śnieżka Barwy Natury 164

Перша ідея – кімната, стилізована під корабель. Ринок пропонує багато різних аксесуарів, які допоможуть створити в дитячому царстві корабельну атмосферу: трафарети для розпису стін, текстильні вироби, світильники, меблеві ручки... Є навіть ліжка у вигляді корабля. Але здебільшого вистачить морського мотиву на стіні, килимі та кількох пляжних сувенірів, щоб морський декор кімнати мав належний ефект, який підсилить відповідна кольорова гама: на додаток до синього у каюті моряка не повинно бракувати білого, темно-синього та червоного кольору у вигляді доповнень.

Śnieżka Barwy Natury 141

 

Śnieżka Barwy Natury 141

Золоті піски

Ще одна ідея кімнати в морському стилі – це нагадування про морські пляжі та відпочинок біля води. Тут обов’язково повинна бути тема піску та морської фауни і флори. У цьому варіанті дизайну поруч із синім мають з’явитися різні відтінки бежевого, вкраплення зеленого. А в доповненнях: мушлі, камінчики, зображення морських жителів, коралових рифів. Варто розглянути також ідею акваріуму зі справжніми рибками.

 

Śnieżka Barwy Natury 101

 

Śnieżka Barwy Natury 105

Як справи, Робінзоне?

Останній варіант дизайну відсилає до книги про відомого всім моряка, котрий вижив після корабельної аварії. Тема безлюдного острова цікава і дітям, і дорослим – кожен задається питанням, що робив би він сам, опинившись у такому місці. Ця тема також може стати джерелом натхнення для оформлення кімнати у морському стилі. У цьому разі варто ввести до інтер’єру мотив пальми у вигляді настінного розпису або й справжньої кімнатної рослини. Гамак, підвішений поруч із нею між стінами або прикріплений до стелі, допоможе вашій дитині розслабитися і почуватися немов на канікулах. Враховуючи нинішню завантаженість дітей заняттями і домашніми завданнями, такі моменти відпочинку або навіть денного сну безцінні.

 

Śnieżka Barwy Natury 112

Морський стиль недарма охоче обирають і діти, і батьки. Завдяки кольоровій гамі та морській символіці такий дизайн допомагає дитині заспокоїтися, водночас розвиваючи уяву і цікавість до світу. Щоб отримати хороший результат, вам насправді не доведеться докладати багато праці чи коштів. Почніть з вибору фарби – найкраще Śnieżka Barwy Natury. А все інше, з невеликою підтримкою наших ідей для натхнення та порад, пройде легко.

 

Śnieżka Barwy Natury 147

 

Галерея:

3idei_1.jpg
3idei_2.jpg
3idei_3.jpg
3idei_4.jpg
3idei_5.jpg
3idei_6.jpg
3idei_7.jpg
3idei_8.jpg
3idei_9.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал