3 композиції білої вітальні з кольоровими аксесуарами

Біла вітальня з кольоровими аксесуарами – це рецепт сучасного, яскравого, оптимістичного інтер’єру. Це також простий спосіб створити стильну композицію, що буде поза часом. Ось три поради, як це зробити правильно.

Білий колір панує в польських інтер’єрах протягом багатьох сезонів. За цей час ми навчилися влаштовувати монохромні інтер’єри, щоб вони не були одноманітними й нудними. Звідси виникло багато дійсно гарних реалізацій інтер’єру в білому кольорі. Але найбільше привертають увагу ті, що мають різноколірні аксесуари.

ЕКО PLUS

Переваги білого

Біла вітальня – це елегантна, світла кімната, яка дарує відчуття гармонії та спокою. Білий оптично збільшує та висвітлює красу площі, тому ідеально підходить для невеликих квартир. Це не означає, що від нього слід відмовитися в просторих житлових кімнатах багатоквартирних будинків – навпаки. У великих приміщеннях матимуть чудовий вигляд кольорові аксесуари на білому тлі стін, підлоги та меблів.

Білий колір також робить інтер’єр стерильним і певним чином змушує підтримувати його в чистоті – на білих поверхнях виділяється бруд, що мобілізує вас швидко заручатися підтримкою ганчірки та миючого засобу. Тому важливо фарбувати стіни у вітальні білою фарбою з підвищеною стійкістю до бруду і тертя. Такою фарбою є Śnieżka Eko PLUS.

ЕКО PLUS

Кольорові аксесуари

Всі кольори мають добрий вигляд на тлі білого. Також немає зіткнення між білим фоном й кольоровим елементом. Облаштування білої вітальні різноколірними аксесуарами можна виконати кількома способами: білий плюс один додатковий колір, білий плюс два додаткових кольори або білий плюс аксесуари багатьох кольорів. Кожен варіант матиме різний ефект.

Біла вітальня з аксесуарами в одному кольорі подарує цікавий ефект, який би колір ви не використовували. Це може бути модний жовтий, який допоможе створити свіжий сонячний ефект. Це може бути червоний, що є сміливим рішенням, або синій – безпечний колір для змін. Чудовим ефектом буде поєднання білого з темно-синім, сірим і, звичайно ж, безсмертне поєднання білого й чорного. Темні кольори як доповнення до білого виглядають дуже елегантно. Графічні комбінації білого кольору завжди є захисними й не вимагають особливого вміння поєднувати кольори.

Щоб вибрати два додаткових кольори для білої вітальні, потрібно трохи більше зусиль.

ЕКО PLUS

Створюватимуть гармонію поєднання жовтого з темно-синім, жовтого з фіолетовим, зеленого з червоним, синього з сірим, жовтого з чорним і дуже модне поєднання жовтого й сірого. Не забудьте зіставити кольори, які знаходяться на протилежних сторонах колірної палітри. Аксесуари для вітальні можна знайти в кожному магазині товарів для дому.

ЕКО PLUS

Феєрія фарб

Однак, вам не потрібно постійно дотримуватися одного або двох кольорів. Дуже художньо й вишукано буде виглядати розмаїття кольорів. Кольорові аксесуари для вітальні включають подушки, штори, килими, світильники, статуетки, дрібнички. Також не забувайте, що декорації стін для вітальні також різноколірні. Живопис, постери та графіка додадуть різноманітності білим стінам й підкреслять художній характер інтер’єру. Прекрасний ефект дають і книги – їх барвисті корінці, розміщені на полицях й книжкових шафах, складають різноколірну композицію, яка урізноманітнює інтер'єр.

ЕКО PLUS

ЕКО PLUS

Галерея:

3_kompozicii_1.jpg
3_kompozicii_2.jpg
3_kompozicii_3.jpg
3_kompozicii_4.jpg
3_kompozicii_5.jpg
3_kompozicii_6.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал