3 варіанти дизайну вітальні у кремово-білих і коричневих тонах

Дизайн вітальні у кремово-білих і коричневих тонах завжди актуальний. Коричневі меблі купують найохочіше і найчастіше. У поєднанні з кремово-білим кольором вони створюють класичні, непідвладні часові інтер’єри.

Кремово-білий є ідеальним кольором для стін у нашому кліматі – він робить помешкання світлішим і додає йому тепла, випромінює елегантність, легкість і витонченість. Якщо ви ніяк не можете визначитися з кольором стін, теплий кремовий відтінок білого стане найбезпечнішим рішенням. Його додатковою великою перевагою є те, що він добре комбінується з усіма іншими кольорами. Таким чином, ви маєте повну свободу у виборі кольору підлоги, дверей, меблів та аксесуарів. Якщо ви і тут вагаєтесь – вибирайте коричневі відтінки. Від світлих до темних – будь -який відтінок коричневого буде добре поєднуватися з кремово-білим кольором стін.

Śnieżka Barwy Natury 121

Білий з коричневим у вітальні

Біло-коричнева вітальня – це класика жанру. Неважливо, зупинитесь ви на масивних, стильних, елегантних меблях чи легкому дизайні 50-60-х років, кремово-білі стіни стануть ідеальним тлом для будь-яких вибраних вами відтінків коричневого. Від глибокого махагонового до теплого коньячного, від холодного горіха до світлого бука і дуба – будь-який колір деревини добре поєднується з кремово-білим відтінком стін та аксесуарів. Якщо вам до вподоби асоціації з природою і близькі проблеми екології, ця комбінація кольорів ідеальна для створення інтер’єру в екостилі. Кремово-білий із світлим, золотаво-коричневим кольором натуральної деревини допоможе вам створити чистий, яскравий, свіжий інтер’єр, у якому вам буде чудово відпочиватися.

Śnieżka Barwy Natury 160

Проте візьміть до уваги, що стіни не обов’язково повинні бути білими. Вони можуть бути коричневі, завдяки чому вітальня матиме зовсім інший характер. Вона буде більш елегантною і просто оригінальною. Якщо ви прагнете до чогось більшого, ніж звичайні інтер’єри, вибирайте коричневі стіни. На їхньому тлі матимуть гарний вигляд як білі меблі, так і коричневі дерев’яні меблі. Коричневі тканини для оббивки, коричневі штори – в інтер’єрі домінує коричневий, лише з невеликою домішкою білого (білі високі плінтуси та біла ліпнина на гладенькій коричневій стіні будуть виглядати чудово). Оформлена таким чином вітальня буде роками радувати вас і навряд чи швидко набридне.

 

Śnieżka Barwy Natury 143

Повнота успіху криється в аксесуарах

А які аксесуари вибрати для вітальні у кремово-коричневих тонах? У оформленому таким чином інтер’єрі гарно проявить себе ще дуже модна мідь. Вибір мідної фурнітури великий – від світильників і вимикачів до елементів меблів. Мідь має в собі шляхетність, яка не створює дистанції, як у випадку з золотом. Однак якщо ви мрієте про елітний інтер'єр – подбайте про аксесуари золотого кольору. А як щодо благородних матеріалів? Елементи декору з каменю (травертин, мармур) гарно доповнюють біло-коричневу вітальню – як у класичному, так і в вінтажному чи скандинавському стилі. Ось уже кілька сезонів натуральний камінь використовують в інтер’єрах більш широко, ніж раніше.

Śnieżka Barwy Natury 147, 151

 

Śnieżka Barwy Natury 148, 143

Білий і коричневий кольори у вітальні – це колористичний вибір, який завжди актуальний. Це кольори, відомі нам з природи, вони позитивно впливають на настрій людей, які перебувають в їх оточенні. Ці кольори не набридають, з ними легко створювати елегантні, але теплі інтер’єри. Вибравши цю комбінацію для своєї вітальні, ви ніколи не пошкодуєте.

 

Śnieżka Barwy Natury 151, 101

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал