3 затишних інтер'єри в зелених і горіхових відтінках

Відтінки зеленого і горіхового в інтер'єрах сьогодні є дуже модним набором кольорів. Особливо, коли зелений у багатьох відтінках став надзвичайно популярним. Однак різні його відтінки дають неоднаковий ефект в інтер’єрах. Горіх чудово доповнює практично кожен з них.

Зеленим в інтер’єрі може бути трав’яний, смарагдовий, темно-боровий зелений або, навпаки, ніжний – шавлієвий або фісташковий. У будь-якому випадку поєднання зеленого з кольором лісового горіха дасть гармонійний, красивий ефект.

Зелений і горіхово-коричневий – відоме з природи поєднання, тому влаштований таким чином інтер’єр належить до популярного екотренду. Особливо, якщо зелений присутній у вигляді рослин, а колір горіха не тільки є на стінах і аксесуарах, але у таких барвах оздоблені  меблі з натуральної деревини.

Інтер’єр, оформлений у зелених тонах

Зелений колір в інтер’єрі сприяє розслабленню. Він освіжає і відновлює нервову систему. Це допомагає відпочити очам від напруженої роботи. Залежно від  відтінку і його насиченості можна отримати свіжий, радісний ефект, а можна створити елегантну і приглушену кімнату. Все залежить від того, яка зелень приваблює вас більше - соковита, яскрава і весела, а можливо, темна. У будь-якому випадку він буде добре гармоніювати з кольором горіха. Поєднуючи ці два кольори, ви отримуєте затишний інтер’єр, в якому вам хочеться перебувати.

Ось три ідеї, як створити затишний інтер’єр в зелених і горіхових тонах

Відтінки зеленого на стіні

Все частіше трапляється дизайн інтер’єру із зеленими стінами.  Вибираючи зелені стіни, ви можете бути впевнені, що ви ідете в ногу з тенденціями. Ви можете пофарбувати усю кімнату в зелений колір, залишивши лише білу стелю, також можна вибрати одну, бажано основну, стіну, а решту пофарбувати в білий колір. Або пофарбуйте одну стіну в інтенсивний зелений колір, а решту – в пастельно-зелений. Зелені стіни стануть ідеальним фоном для меблів та аксесуарів з горіха. Але не бійтеся використовувати і зелень. Композиція з різноманітних відтінків зеленого, предмети з багатогранною фактурою, які по-різному відбивають сонячні промені, а також декорування інтер’єру рослинами в горщиках додасть ефекту «ВАУ».

Горіховий колір стін з відтінками зеленого та білого

Стіни горіхового кольору зроблять інтер’єр елегантним, а також виглядатимуть дуже оригінально. Такий відтінок рідко з’являється на стінах, що дуже шкода. Стіни у горіхових барвах сприяють миру і гармонії. Зелено-білі елементи завершають композицію, створюючи місце, яке дуже привабливе для ока.

Коричнево-зелений дует

Зелений і горіховий кольори надзвичайно добре поєднуються і ці тони можна застосовувати для фарбування стін вітальні, надаючи їй природний і спокійний характер. Темно-синій ідеально поєднується з зеленим та горіховим, додасть композиції ще більшої виразності. Особливо, якщо використовувати смарагдово-зелений, темно-синій з легким бірюзовим відтінком і розбавити ці кольори світлим горіхом, то вийде надзвичайно елегантний і колоритний інтер’єр.

Галерея:

590252825.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал