5 ідей для кольорів стін у вітальні

Коли ми думаємо про свою вітальню, її дизайн і кольорову гаму, то хочемо, щоб вона виглядала презентабельно і красиво. Це місце, куди ми запрошуємо гостей, де проводимо вільний час, зустрічаємося з родиною і друзями.


Задум кольорового оформлення цього приміщення може відображати наші уподобання і характер; створювати атмосферу відпочинку, або ж, навпаки, додавати енергії; зворушувати ніжністю або епатувати силою.

Ідея № 1 – графітовий, білий та колір сонця

Поєднання, яке підійде практично для будь-якого інтер’єру – це класичне поєднання білого і графітового, аж до чорного, кольорів (меблі та аксесуари) з контрастним жовтим, який вносить тепле сонячне пожвавлення. Такий інтер’єр має елегантний, дещо парадний характер і залишається “активним”, незважаючи на використані у ньому спокійні, некрикливі барви. Максимальна контрастність кольорів сповнює вітальню життям, надихає та освіжає. Жовті акценти сприяють тому, що кімната також є теплою і заохочує до перебування в ній.

Ідея № 2 – червоний і бежевий

Червоний, найгарячіший з кольорів, підвищить температуру у приміщенні і стимулююче впливатиме на людину. Однак занадто великі поверхні усіх стін, пофарбовані в цей колір, можуть викликати роздратування і втомлюваність. Проте це не означає, що червону барву слід виключити при виборі кольорів для вітальні, ліпше використати її в поєднанні з іншим кольором і частину стін приміщення пофарбувати у червоний колір, а решту – у світлий і нейтральний бежевий. Такий колористичний дует робить інтер’єр теплим, затишним і сміливим.

5 ідей для кольорів стін у вітальні

Ідея № 3 – модний фіолетовий і сірий

Ця кольорова гамма ідеально підходить для сучасних віталень. Позачасовий характер відтінків сірого у поєднанні з елегантним фіолетом творить шляхетні та оригінальні інтер’єри. Відповідно підібрані аксесуари, а також м’які меблі, витримані у тонах композиції, та цікавий малюнок світлих дерев’яних меблів створюють вишуканий і привабливий простір.

 

Ідея № 4 – відтінки білого

Це чудове рішення практично для кожного інтер’єру. Відтінок шампанського освітлює, оптично збільшує, створює у вітальні позитивну атмосферу. На відміну від чисто білого кольору не є холодним. Завдяки цим надзвичайно бажаним якостям кольору у поєднанні із широко пануючою модою на білі барви ми часто і охоче декоруємо вітальні, фарбуючи їх теплими, м’якими  відтінками білого.

Ідея № 5 – синій і оранжевий

Яскрава, молодіжна кольорова гамма такої вітальні вносить до інтер’єру радість і позитивну енергію. Контраст кольорів, протилежність їх температур ведуть на наших очах своєрідний діалог. Перебуваючи у такому приміщенні, ми знаходимося під їх благотворним впливом. Оранжевий налаштовує позитивно, оживляє, збуджує; синій розслабляє, заспокоює та охолоджує. Ідеальний дует для надання інтер’єру унікального характеру.

Модна вітальня, оформлена в цікавій кольоровій гамі, підібраній не лише до характеру інтер’єру, але й до особистості мешканців – гарантія того, що не лише господарі, але і їх гості будуть у ній добре себе почувати.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 11
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал