7 ідей для стильної ванної кімнати в білому кольорі

Стильна ванна кімната в білому кольорі – завжди виграшний варіант, навіть якщо в її оздоблення не вкладалися значні кошти. Найважливіше – вдала ідея. До вашої уваги 7 із них.

 

Білий та компанія

Або ж ванні кімнати з переважанням усіх відтінків білого. Білі ванні кімнати надзвичайно елегантні та стильні. Облаштовуючи таку ванну кімнату, дійсно важко щось зіпсувати. Біла плитка, незалежно від її розміру, завжди має красивий вигляд – хоч широкоформатна, хоч дрібна мозаїка. Біла сантехнічна кераміка – це, як правило, стандарт, і на білому тлі вона бездоганно вписується в оточення, посилюючи враження просторості приміщення. Майже кожен стиль – від рустикального до сучасного – комфортно почувається у білому кольорі. Гарно виглядають навіть голі стіни, пофарбовані білою фарбою, особливо якщо це фарба Śnieżka EKO Plus.

Краплина сірого

Ванна кімната у біло-сірих тонах – одна з варіацій на тему білої ванної кімнати. Білий чудово поєднується з сірим – цей дует завжди безпрограшний, хоч у провансальському стилі, хоч у лофті.

Black & White

Безсмертний дует. Сучасна ванна кімната у білому кольорі любить чорний, хоча ця комбінація часто використовується і в інших декоративних стилях. Тут головне – дотримуватися правильних пропорцій між кольорами. В ідеалі має бути порівну. Також вітається переважання білого, але не навпаки – особливо у маленьких ванних кімнатах.

Біле, біле, дерев'яне

Біла ванна кімната з деревом – ще одне поєднання, яке важко зіпсувати. Текстура деревини контрастує з білими, холодними поверхнями і «зігріває» інтер’єр. Такий дизайн варто використовувати у великих ванних кімнатах, які більше схожі на банні апартаменти, ніж на звичний санвузол. Асоціації зі SPA не випадкові – саме так оформляють свої інтер'єри оздоровчі центри, поєднуючи скандинавські традиції та філософію дзен.

Біле й кольорове

Чисті, яскраві кольори чудово виглядають на білому тлі. Якщо ввести до білої ванної кімнати жовті, сині та червоні елементи, отримаємо інтер’єр у дусі робіт Мондріана. Але можна використовувати й усі інші кольори. Проте краще, коли їх буде не більше трьох, хіба що вони спокійні і не яскраві. Гарне поєднання – білий, комбінований із світло-коричневим кольором деревини, сірим і приглушеним рожевим.

Подай цеглинку

Плитка «під цеглу» або відкритий фрагмент оригінальної цегляної кладки надають білій ванній кімнаті неймовірної оригінальності. Контраст рудувато-червоних шорстких цеглин з гладенькими білими поверхнями гарантує «WOW-ефект». З такої ванної кімнати не хочеться виходити.

Срібло-золото

Білий як основа і доповнення та аксесуари у кольорі золота чи срібла, а краще обох. Елегантний гламур завжди знайде своїх прихильників.

Біла ванна кімната – класика дизайну, тема, яка ніколи не втрачає популярності. Це надзвичайно універсальне рішення, яке працює в будь-яких умовах. На додаток до красивого вигляду воно також практичне – білий колір ідеально підходить для невеликих ванних кімнат у польських квартирах, візуально збільшуючи їх. Він також дає відчуття чистоти, дуже бажане у приміщенні, де ми дбаємо про гігієну. Біла ванна кімната не має недоліків, окрім одного: її легко забруднити. Але є способи зарадити цьому, один із них – фарба Śnieżka EKO Plus. Вона створює довговічне, стійке покриття, яке можна мити.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал