7 ідей свіжих кольорів стін у квартирі

Яскраві кольори в квартирі – це ковток свіжості та доза позитивної енергії. Все частіше їх можна побачити в наших домівках. Чи підходить кінець пануванню біло-сірих? Схоже так. Ось 7 ідей, як зробити колірну революцію.

Яскраві кольори стін надають інтер’єру виразності та життєдайності. Для отримання свіжого насиченого ефекту їх достатньо використовувати в монохромній кімнаті, навіть незначною мірою. Інтер’єри, в яких переважають кілька яскравих кольорів, - це мистецтво і більшість людей вирішують зробити це при облаштуванні свого помешкання. То якими кольорами пофарбувати квартиру?

1. Біле оживає жовтим

Запросіть сонечко в інтер’єр і  пофарбуйте його у жовтий колір. Свіжого ефекту надасть поєднання білого і яскравого, інтенсивно сонячно-жовтого. Інтер'єр, пофарбований в такі кольори, з натуральними дерев'яними аксесуарами, буде дуже оптимістичним і теплим для прийому гостей.

2. Жовтий серед сірих відтінків

Темніший відтінок жовтого також добре поєднується із сірим. У цьому випадку інтер’єру з такими кольорами добре пасуватиме індустріальний стиль. У сучасних  і м’яких лофтах часто можна побачити  такі барви: жовту, сіру і чорну. Комбінуючи їх, ви отримаєте сучасний модний інтер’єр.

 3. Зелений

Модними кольорами для стін також є зелені. Вони додають подиху весни у квартирі, допомагають розслабитися і відновитися. Зелений, як і жовтий, створить гармонійний дует з білим. Однак це консервативне рішення. Якщо спробувати поєднати зелений з фіолетовим, то вийде дуже цікавий ефект, що привертає увагу. Зелений з фіолетовим, особливо темний, зробить інтер’єр заспокійливим, при цьому потішить око своєю вишуканістю.

4. Червоний, що зігріває

Яскраві червоні кольори на стіні. І знову - з білим. Він добре гармоніює, але якщо ви хочете цікавішого і глибшого ефекту, не обмежуйте себе. Червоний добре поєднується з фіолетовим, він також створює цікаве комбінацію із зеленим. Водночас можете поєднати його з апельсином і мандарином, щоб створити атмосферу екзотичної Індії. Червоний – це пристрасть. Він пасуватиме інтер’єру для закоханої пари.

5. Синій

Синій і темно-синій добре виглядають в монохромних інтер’єрах, де окремі елементи відрізняються відтінками, а нотку свіжості між ними вносить білий. Проте вищезгадані поєднання, а також темно-синій з жовтим – рецепт оригінального та естетичного інтер’єру. Темно-синій також любить сріблястий і чорний. У такій комбінації він виглядає надзвичайно елегантно.

6. Апельсин

Помаранчевий знову дуже модний. Він добре поєднується з деревом і білими барвами, створюючи ефект дуже теплого і радісного інтер’єру. Це колір, який дарує велику дозу позитивної енергії, тому набуває популярності. У поєднанні з правильно підібраними аксесуарами він може додати в інтер’єр нотку екзотики.

7. Барвисте завзяття

Якщо ви любите кольори, вам буде приємно оточити себе найрізноманітнішими барвами. Кольори зроблять інтер’єр неповторним. Такі інтер’єри люблять творчі особи, пов’язані з мистецтвом, літературою. Відтінки кольорів і різноманіття фактур додають таким людям чуттєвості й творчого сприйняття світу.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал