Біла цегла в дизайні інтер’єру – ідеї для натхнення

Біла цегла – надзвичайно вдячний і модний декоративний матеріал. В інтер’єрах, де використовуються інші кольори, часто виступає ключовим елементом простору. Як її застосовувати? Познайомтесь з нашими ідеями для натхнення.


Śnieżka EkoŚnieżka Barwy Natury 157


Оздоблення у вигляді білої цегли може бути виконане з плитки «під цеглу» чи з пофарбованої в білий колір плитки, що робиться із старої цегли. Це може бути також справжня цегляна стіна, очищена від штукатурки та пофарбована. Головною перевагою перших двох рішень є те, що для обох типів плитки ми можемо вибрати місце, де будемо їх використовувати. Для декого недоліком є недостатня автентичність такого рішення. Плитка, що імітує цеглу, часом може виглядати трохи штучно, а візерунок, який вона створює, іноді може здаватися занадто правильним і строгим.

Śnieżka EKO


Сентиментальна подорож
Справжня цегляна стіна не має цього недоліку. Однак таке рішення пов’язане з іншою незручністю – якщо ми вирішили відкрити оригінальну цегляну кладку, мусимо мати на увазі, що не кожна стіна в оселі обов’язково є цегляною. Може виявитися, що там, де ми мріяли про цегляний малюнок, цегли просто немає. Видалення штукатурки також досить трудомістка справа, як і попередня обробка цегли та фінальне її пофарбування у білий колір (найкраще це робити фарбою Śnieżka EKO, яка забезпечить бездоганне покриття та «дихання» стіни). Однак для шанувальників натуральності в інтер’єрах це рішення є найкращим.


Śnieżka EKO PLUS

Принагідно можна розширити свої знання про те, як колись мурували стіни і які види цегляної кладки застосовували. Наприклад, у варшавському районі Муранув можна натрапити на дуже цікаві випадки: чотирисантиметрові шви або цеглини, укладені під кутом. Ось у такому поспіху відбудовувалася столиця після війни, і для декого сьогодні такі елементи в інтер’єрі мають сентиментальне значення.

Композиції з білою цеглою – як за це братися?
Вибираючи місце, яке буде оздоблене білою декоративною цеглою для інтер’єрів, орієнтуйтеся на ті, що відкриті і гарно видимі. У вітальні це може бути стіна з музичним центром чи плазмовим телевізором, стіна з каміном, колона, що відокремлює їдальню від вітальні. Інтер’єри з білою цеглою затишні, стильні та оригінальні, оскільки кожна оздоблена таким чином стіна є унікальною. Дуже ефектний вигляд має оформлення спальні з білою цеглою – особливо, коли цегляна кладка знаходиться за узголів’ям ліжка.


Śnieżka EKO

Біла цегла на стіні в домі також чудово зарекомендує себе в передпокої, у головному коридорі, у ванній кімнаті та на кухні – але в двох останніх приміщеннях необхідно подбати про її гарний захист. У місцях, що піддаються забрудненню (як-от за кухонною плитою), доцільно передбачити захисний скляний екран або пофарбувати їх фарбою, яка створює покриття, особливо стійкі до впливу вологи – Śnieżka Для кухні та ванної кімнати. Цегла – абсорбуючий матеріал, і на ній швидко проявляться сліди від води та жиру, якщо вона не буде належним чином захищена.

Śnieżka Barwy Natury 192

Біла цегла в інтер’єрах надає їм скандинавської атмосфери та стилю. Вона не така рустикальна, як звичайна червона цегла, і не домінує в інтер’єрі, як це роблять руді цегляні стіни. Білі інтер’єри урізноманітнюють нею свої текстури, інтер’єри з великою кількістю деревини та модних сірих тонів чудово нею доповнюються, створюючи простір в індустріальному стилі. Якщо ви ще не визначилися з дизайном – серйозно подумайте про введення до інтер’єру білої цегли.


Śnieżka Eko PLUS

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал