Біла ванна з дерев'яними елементами - найкращі композиційні рішення

Мода на білий колір не минає. Це виправдано, особливо у випадку з ванними кімнатами. Біла ванна кімната – класика жанру. Особливо, якщо вона декорована деревом. Ось найкращі композиції в категорії «біла ванна кімната – дерево».

Переваги білих ванних кімнат загальновідомі, але про них варто нагадати. Білий колір дозволяє сприймати ванну кімнату як стерильно чисту. Водночас він оптично збільшує інтер’єр, що є великою перевагою, оскільки ванні кімнати зазвичай не просторі. Біле покриття також робить ванну кімнату стильною. У монохромному виконанні ванна кімната також поза часом – не набридне впродовж багатьох років, завжди буде виглядати свіжо й сучасно.

Єдиний недолік – певна монотонність однотипних інтер’єрів. Тому при проєктуванні ванної кімнати білого кольору потрібно пам’ятати про різні фактури матеріалів. Також непогано "розбавити" білизну дерев’яними елементами – це зараз надзвичайно модно.

Дерево у ванній

Дерево у ванній кімнаті може втілитися в різних формах: зустрітися на підлозі, стінах, стелі, на стільниці під умивальником, на корпусі ванни і як дрібніші елементи декору: покриття підлоги, коробки, ручки. Непоганий ефект дадуть й дерев’яні двері. Ідей багато, і навіть невелика присутність дерева в білій ванній кімнаті візуально піде на користь. Варто лишень подивитися на облаштування – дерево у ванних кімнатах додає тепла, елегантності та відчуття екологічності.

Однак, плануючи розмістити деревину на підлозі й стінах біля ванни, душу та умивальника, необхідно пам’ятати, що це має бути екзотична деревина з підвищеною стійкістю до води.

Екзотичні темні види додадуть ванній кімнаті атмосферу ексклюзивного SPA, а світлі допоможуть оформити простір в скандинавському або екостилі.

Дерево для ванної на стіну

Дерево на стінах знову стало модним. Різниця лише в тому, що зараз стіни обшивають широкими або широкоформатними дошками. Або використовують композиції з менших, просторових елементів. Створені таким чином мозаїки неймовірно оригінальні й створюють неповторний інтер’єр.

Цікаво, що стіни – це ще не все. Не забудьмо про стелю – вона теж обшита деревом. Також модно класти на стіну те ж дерево, що й на підлогу. Всупереч поширеним поглядам, дошки для підлоги мають добрий вигляд, коли використовуються на стіні, особливо у формі "ялинок" (шевронів).

Завдяки вищеописаним елементам створюються оригінальні інтер'єри – дерево в сучасній ванній кімнаті, як і дерево в маленькій ванній кімнаті, використане з розмахом і фантазією, робить ванну кімнату справжньою перлиною квартири. Тут варто додати, що санвузли деякий час розглядалися як додаткові кімнати, і їх теж можна декорувати як окремий простір. Дерево допоможе досягти ефекту спокою.

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал