Білий колір стін у молодіжній кімнаті – ідеї для натхнення

Молодь любить стежити за модою, зокрема й тоді, коли йдеться про дизайн власної кімнати. Тому великою популярністю серед молоді користуються інтер’єри, що відповідають модним трендам, тобто у білому, сірому та чорному кольорах. Ознайомтеся з нашими ідеями для оформлення білої молодіжної кімнати.

Білий колір стін у молодіжній кімнаті став хітом серед сучасних підлітків. Так само часто можна зустріти сіро-білі молодіжні кімнати та чорно-білі молодіжні кімнати. Будь-який з цих варіантів дизайну сучасний та актуальний – вони заполонили фірмові каталоги та журнали з дизайну інтер’єрів. Для них охоче вибирають білі меблі, які добре підходять і для сучасного, і для більш класичного варіанту. Обидва стилі часто зустрічаються в білій молодіжній кімнаті для дівчини. Хлопці віддають перевагу темним меблям, тому молодіжна кімната для хлопця, безумовно, більш контрастна.

 Білі молодіжні кімнати – ідеї

 

  • Білий плюс колір

Перший варіант – це майже повністю біла кімната з аксесуарами у яскравих відтінках. Білі меблі, білі стіни. І лише аксесуари порушують повсюдність білого. Саме вони створюють атмосферу в інтер’єрі.

Завдяки пастельним елементам у кімнаті пануватиме дівоча витонченість  і романтичність. Серед особливо рекомендованих поєднань: пудрово-рожевий з пастельно-сірим, світло-блакитний з пастельно-жовтим, блідо-рожевий і фіолетовий, а також ніжно-бірюзовий і дуже світлий сірий колір.

Штори, подушки, покривала й освітлювальні гірлянди в таких пастельних комбінаціях зроблять кімнату надзвичайно атмосферною та... фотогенічною. «Інстаграмний» – це новий прикметник, який означає щось, що гарно виглядає в Instagram. Дедалі частіше оформлення інтер’єру планується таким чином, щоб окремі його фрагменти мали гарний вигляд на фото. Біло-пастельна кімната відмінно вписується у такий тренд. Так само, як і біла кімната з чорними графічними елементами та доповненнями срібного і золотого кольору. Сірі аксесуари в білому інтер’єрі також у топі сучасних стилів молодіжних кімнат.

  • Білий плюс сірий і чорний

Однак можна піти далі і зробити сірий колір повноправним партнером білого. Сіра стіна, біля якої стоїть сіре ліжко, сірий письмовий стіл і пуф, сірий килим. А все інше – біле. Оформлений таким чином інтер’єр задовольнить і дівчину, й хлопця. Наступний крок – замінити сірий на чорний. Графічна комбінація білого з чорним – саме те, що до вподоби творчим, бунтарським молодим натурам. Чорно-біла молодіжна кімната – це інтер’єр з характером: оригінальним, виразним, «інакшим». Таким дизайном можна підкреслити власну індивідуальність.

Білий як доповнення

На іншому полюсі – кімнати, у яких домінують темні кольори: графітовий, сірий, чорний. Тут білий виступає лише у ролі яскравого доповнення. Він з'являється на стелі, окремій стіні, в аксесуарах. Такі інтер’єри досить важкі і «чоловічі». Однак, якщо ваша дитина мріє про таку кімнату, не забороняйте цього. Підлітку потрібне відчуття свободи волі, йому необхідно знати, що він може приймати рішення про своє найближче оточення. Хоче графітову стіну? Валик у руки, і нехай фарбує.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал