Білий колір стін у передпокої – ідеї для натхнення

Білий колір стін у прихожій? Смілива ідея – адже це місце, яке дуже піддається забрудненню. З іншого боку, ці приміщення невеликі за площею, а білий колір сприяє їх візуальному збільшенню. Тож «так» чи «ні»? Ознайомтеся з нашими ідеями для натхнення.

EKO Plus

 

Біла прихожа, особливо якщо вдома є діти, здається досить ризикованим рішенням. Велосипеди, скутери, роликові ковзани, а також просто взуття та брудні дитячі руки залишають на стінах непривабливі плями. З іншого боку, білий передпокій, сучасний білий вхідний хол – це дуже заманливо. Рішенням буде захист вразливих місць, як-от кути та прилеглі до них зони, а також стіна безпосередньо біля дверей, за допомогою облицювання, яке можна витирати. Решту стін, пофарбованих білою фарбою Śnieżka Eko Plus, за необхідності можна буде помити, а в разі масштабних катастроф із брудом у головній ролі – перефарбувати, попередньо використавши фарбу Śnieżka Для слідів від протікання та плям, якщо виникне така потреба.

EKO Plus

Ідеї для білої прихожої 

Білий хол у багатоквартирному будинку уже з порогу задає стиль, водночас створюючи враження, що він більший, ніж є насправді. Він може мати сучасний і простий дизайн, з практичними та ергономічними меблями, або ж бути оформлений у  більш специфічних стилях: індустріальному, рустикальному чи навіть гламур. Усе залежить від ваших уподобань та стилістики квартири в цілому. 

Слід пам’ятати, що вхідний хол і прихожа є візитною карткою оселі, тому їх слід облаштувати так, щоб вони не здавалися захаращеними, а справляли приємне враження на гостей. Ця частина помешкання виконує важливу функцію – тут залишають взуття та одяг. Тому тут обов’язково мають бути шафа чи вішалка, а також полички для взуття. Необхідний елемент – дзеркало, краще велике, поличка або шафка для ключів.  

EKO Plus


Прихожа – це місце, де підлога набагато швидше зношується, ніж у решті кімнат, тому краще, якби принаймні зона перед вхідними дверима була викладена керамогранітом. Від контакту зі снігом та водою з мокрого взуття дерев’яна підлога швидко псується, навіть якщо вона полакована. Але кольори керамограніту не повинні контрастувати з інтер’єром. М’які світлі відтінки підлоги також сприятимуть візуальному збільшенню простору.

EKO Plus

Відтінки білого

Особливість білого полягає в тому, що з ним гарно поєднуються всі кольори. Білі стіни можуть становити основу для доповнень іншого кольору. У сучасному передпокої можна спробувати використати сірий або чорний. Достатньо, якщо рама настінного дзеркала буде чорною, а комод або вішалка матимуть чорні ручки. Такі дрібні елементи оживляють білу прихожу – додають їй стильності й оригінальності. Гарний вигляд матиме також чорно-біла мозаїка або графітовий керамограніт на підлозі. 

EKO Plus

У такий спосіб можна зробити прихожу у старому багатоквартирному будинку схожою на картинку з дизайнерського журналу. Звісно, кольорів може бути більше, не обов’язково дотримуватися саме біло-чорно-сірої гами.  Червоний,  блакитний, пляшково-зелений – елементи таких відтінків дедалі частіше використовуються у  наших інтер’єрах. Натуральна кольорова гама деревини, цегли та бетону також чудово поєднується  з білим і підкреслює його. Грайте кольором! 

EKO Plus

 

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 2
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал