Червоний колір на кухні – як поєднати кольори фарб на стінах?

Червоний – це колір серця, любові, вогню, надзвичайно енергійний і специфічний. Є одним з небагатьох кольорів, яким не притаманне багатство відтінків і насиченостей. Червоний – чистий, простий і досить мало різноманітний колір. Занадто освітлений стає рожевим, при додаванні жовтого швидко перетворюється на оранжевий, а з синім – на фіолетовий.

Червоному, однак, властивий величезний емоційний потенціал. Він справляє сильний вплив на людську психіку, стимулює, активізує. Його дія на психіку і фізіологію людини була підтверджена багатьма дослідженнями. Червоний впливає на наші первинні інстинкти і емоції, а це призводить до того, що ми підсвідомо підпадаємо під його дію і беззахисні проти неї.

Червоні меблі в кухні

Червоний фантастично виглядає в кухонних інтер’єрах і як колір аксесуарів, меблів, і як колір стін, оскільки стимулює наш апетит і кулінарну креативність. Недаремно ж найароматніші у світі плоди (яблука, полуниці, вишня, малина, смородина...) мають саме таке  забарвлення.  Оформляючи кухню з червоними меблями і доповненнями, необхідно, однак, ретельно продумати колористичну композицію. Червона барва не в кожній компанії має однаково гарний вигляд.

В інтер’єрі червоний колір завжди є домінуючим. Сучасні тренди схиляють нас до створення композицій, в яких червоний виступає поруч з нейтральними тонами (білими, сірими, бежевими, коричневими і чорними).

БІЛИЙ КОЛІР

Білий видається найбільш відповідним і безпечним фоном для червоного. Створює світлий простір, в якому яскрава, гаряча барва максимально виділяється.

СІРИЙ КОЛІР

Прохолодний і спокійний, становить емоційний контраст з енергійним, палким червоним. Сірий колір рекомендується для тих композицій, котрі хочуть дещо охолодити "темперамент" кухні, у якій колір меблів домінує у характері інтер'єру.

 

БЕЖЕВИЙ КОЛІР

Тепла, м'яка барва, яка делікатно гармонує з кольором умеблювання, вносить до енергійного інтер’єру спокійну і лагідну нотку.


КОРИЧНЕВИЙ КОЛІР

Коричневі стіни, на тлі яких розміщуємо червоні кухонні шафки – це приклад створення інтер'єру з виразним характером. Таке поєднання кольорів нагадує вишню в шоколаді або гарячий напій з вогнистим перцем чилі.

ЧОРНИЙ КОЛІР

Чорний колір охолоджує настрої, спровоковані червоною барвою. Проте така комбінація вимагає велику кількість простору і світла, щоб не стати занадто гнітючою і тісною.


Червоний – це колір з темпераментом, його обирають сміливі люди, ламаючи звичні схеми. Проте варто прийняти цей виклик і вибрати для кухні червоний колір, оскільки такий інтер'єр не лише захоплює своєю красою, але й стимулює активність і надихає позитивною енергією.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал