Чорно-біла спальня – обирайте класику в елегантній версії

Спальня у чорно-білій гамі – це рішення, яке має багато переваг, але водночас ставить чимало викликів перед дизайнером. У цій статті ми пропонуємо до вашої уваги кілька рекомендацій, які допоможуть облаштувати такий інтер’єр. Ознайомтеся з нашими ідеями дизайну чорно-білої спальні!

Зміст

  1. Чорно-біла спальня – проблеми дизайну
  2. Чорно-біла спальня – дізнайтеся про переваги
  3. Чорно-біла спальня – як облаштувати?
  4. Чорно-біла спальня – нескінченні ідеї
  5. Обирайте класику

Чорно-біла спальня – проблеми дизайну

Основна дизайнерська проблема, яка постає перед тими, хто мріє про інтер’єр у цих двох базових кольорах, – дотримання балансу. Досить часто можна зіткнутися з ситуацією, коли в спальні занадто багато чорних елементів, які роблять інтер’єр важким і похмурим. Тож правильний баланс і здоровий глузд мають велике значення.
Зрештою, спальня має бути місцем, де відпочивають і приємно проводять час. Тому слід уникати як вогню елементів, які пригнічують атмосферу в кімнаті і роблять її непривітною. На додачу до свого важкого характеру чорний колір ще й візуально зменшує приміщення, а цього, звісно, не хотілося б.

Чорно-біла спальня – дізнайтеся про переваги

Контрастні інтер’єри завжди в моді, а в разі білого і чорного кольорів ми маємо справу практично з еталонним поєднанням. Далі ми розкажемо про найважливіші переваги чорно-білої спальні, які неодмінно переконають вас обрати саме цей дизайн.

Актуально

Дует білого й чорного – нестаріюча класика, яка завжди має гарний вигляд. Тож якщо для вас важливо, щоб інтер’єр довго не виходив з моди, чорно-біла спальня – це ваш вибір.

Універсально

Чорно-біла спальня – чудова ідея для тих, хто шукає універсальний інтер’єр без надмірної яскравості. Таке поєднання подобається практично всім.

Стильно

Біло-чорна гама створює особливу атмосферу, сповнену класичного шарму. Найкраще це відчувається у спальнях, оформлених в сучасному стилі.

Естетично

У чорно-білій спальні відсутній «художній безлад». Чітка межа між кольорами забезпечує ефект чистоти.

Чорно-біла спальня – як облаштувати?

Насамперед слід усвідомити, що спальня – це приміщення, яке має особливе значення у вашому домі. З цієї причини вона потребує ретельно продуманого дизайну. Адже тут ви проводите багато часу, відпочиваючи після робочого дня, заряджаючись енергією для подальших справ. Отже, як ввести до інтер’єру спальні білий і чорний кольори, які вважаються холодними, і досягти ефекту затишку? У цьому вам допоможуть аксесуари.

Поєднання білого з чорним відкриває просто безмежні можливості для дизайну. Адже ці кольори можна зустріти як у стилі гламур, так і в сучасному чи скандинавському стилі. Кінцевий ефект залежить від використаних доповнень і аксесуарів.

Обравши меблі нестандартного кольору, ви додасте класиці чорно-білого інтер’єру нотку екстравагантності. А створити затишну атмосферу вдасться, почепивши у кімнаті виріб з макраме або накривши ліжко плюшевим пледом.

Ще один цікавий і доступний кожному варіант декору – використання пухнастого килима. Строгість чорно-білої спальні також пом’якшать кімнатні рослини, розставлені на підвіконні. Будьте відкриті для нестандартних ідей і використовуйте елементи, які на перший погляд можуть здаватися несумісними. Так ви створите оригінальну спальню, у якій класичний спокій поєднується з елементами екстравагантності.

Рекомендації з облаштування спальні у чорно-білій гамі:

  • уникайте ефекту «похмурості», поєднуйте класичні кольори з нестандартними елементами декору;
  • обирайте не масивні, а легкі, невеликого розміру меблі. Це має важливе значення, особливо коли йдеться про предмети темних кольорів;
  • додавайте яскраві аксесуари, вони змінюють вигляд чорно-білої спальні і дозволяють отримати цікавий результат;
  • використовуйте фарби, стійкі до стирання та подряпин, як-от Śnieżka Mattlatex Beauty.

Чорно-біла спальня – нескінченні ідеї

У цій частині статті ми підготували кілька цікавих варіантів дизайну, які допоможуть вам облаштувати спальню у чорно-білих тонах або послужать джерелом натхнення.

Сучасна чорно-біла спальня

У цьому варіанті ви знайдете все, чого можна очікувати від сучасної спальні, у якій використано класичні кольори. Стіна, пофарбована фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty білого кольору, а також білі елементи дизайну такі як дзеркало, тумбочка у поєднанні з чорними та темно-сірими предметами обстановки, як-от підлога, ковдра, килимок, каркас канапи, створює цікавий інтер’єр, який може підійти і вашій спальні.

Чорно-біла спальня – затишне місце відпочинку

У цьому інтер’єрі на перший план виходить високе і велике ліжко з елементами чорного кольору. Полосата подушка у поєднанні з ковдрою в чорний горошок, чорний каркас білого світильника, чорні ручки на білих меблях, креативне поєднання чорної та білої стіни з пухнастим килимом створюють дуже вдалу композицію.

Чорно-біла спальня – перевага за чорним

Тут маємо справу зі значним домінуванням чорного кольору над білим. Спальня у такому дизайні є доказом того, що темних кольорів не варто боятися, якщо використовувати їх розумно.

Чорно-біла спальня – приваблива симетрія

У цьому інтер’єрі з першого погляду помітна любов до симетрії. Усе спроєктовано немовби «під лінійку». Тут немає місця для екстравагантності, що неодмінно припаде до смаку прихильникам стриманої атмосфери. Чорний килим, біле оздоблення стін та сріблясті світильники гармонійно поєднуються у єдине ціле.

Обирайте класику

Як бачимо, спальня у чорно-білій гамі дійсно пропонує безліч варіантів дизайну тим, хто не боїться неординарних рішень. Пам’ятайте, що спальня має відповідати насамперед вашим смакам і бути комфортною для вас. Тому не бійтеся експериментувати і поєднувати класичні кольори з сучасними аксесуарами. Шукайте власний стиль і старайтеся підходити до оформлення інтер'єру нестандартно. Нас дуже цікавлять метаморфози вашої спальні. Скористайтеся нашими ідеями для натхнення, а після завершення робіт надішліть нам кілька фото. Будемо раді побачити, як у вас вийшло!

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал