Дізнайтеся про практичні способи «зігріти» помешкання за допомогою кольору

Сприйняття помешкання багато в чому залежить від кольорів, використаних у ньому. Те, як сприймається простір – як теплий чи холодний, – це насамперед колористичний ефект. Ось декілька практичних способів «зігріти» інтер’єр за допомогою кольору.

Вдома ми прагнемо затишку – адже це наш сховок від світу, і ми маємо почуватися в ньому комфортно і безпечно. Позитивні відчуття від простору посилюються завдяки його теплій колористиці. То як же зробити інтер'єр візуально теплішим? Скористайтеся перевіреними порадами нашого експерта.

Тепло
Радикальне поліпшення вимагає радикальних заходів. Якщо ви раніше не замислювалися над цим, і стіни у вашій квартирі пофарбовані в холодний колір – доведеться взяти нову фарбу і закачати рукави. Достатньо буде світлих, теплих відтінків бежевого – щоб підняти температуру у вашій оселі, не обов'язково відразу тягнутися до вогнистих барв. Рекомендуємо кольори з колекції Śnieżka Barwy Natury: 147, 150, 135 або 148 – вони наповнять інтер'єр теплим сонячним сяйвом, у результаті даючи ефект теплішого помешкання. Навіть така незначна зміна кольору поліпшить сприйняття. Особливо, якщо кімната добре освітлюється сонцем – сонячні промені посилять ефект.


Śnieżka Barwy Natury 148


Тепліше
Якщо це занадто незначна зміна, зверніть свою увагу на жовту палітру. 152 Сонячний ранок, 103 Золоте колосся, 115 Сонячний блиск – уже самі назви дають передчуття тепла, яке ці кольори вносять в інтер’єр. Такі сонячні відтінки ідеальні для людей, які 6 місяців на рік відчувають дискомфорт через холод. Завдяки таким кольорам вони хоча б удома знайдуть атмосферу теплого півдня. Ці життєрадісні, яскраві кольори чудово підійдуть і для дитячої, і для кімнати підлітка. По-перше, вони покращують самопочуття, по-друге – сприяють творчості. Тому розгляньте можливість використання цих кольорів для фарбування також і кімнати, у якій працюєте.


 Śnieżka Barwy Natury 115

Найтепліше
Зробити інтер'єр помешкання теплішим у найбільш радикальний спосіб означає звернутися до червоних та оранжевих відтінків. Як щодо кольору 124 Букет троянд або 140 Жарке літо? Якщо вони занадто яскраві, спробуйте 139 Соковитий абрикос. Тільки зауважте: не на всіх стінах, оскільки ці кольори можуть перетворитися на домінуючі в інтер’єрі і пригнічувати. Використовуйте насичені кольори на окремих стінах або їх фрагментах, а решту пофарбуйте у м'якші, але все ж теплі відтінки. Таке поєднання додасть інтер'єру по-справжньому екзотичного тепла.


Śnieżka Barwy Natury 140, 173


Śnieżka Barwy Natury 124, 101

Додаткове тепло
Проте стіни – це лише один елемент дизайну інтер’єру. Вам здається неповною відповідь на питання, як зробити вигляд помешкання теплішим? Цілком слушно. Щоб підсилити ефект від зміни кольору стін, подбайте про кольорові аксесуари з натуральних матеріалів та правильний підбір освітлення. Секрет найтепліших і найзатишніших інтер’єрів криється в деталях, не лише у використаних кольорах. Тут ви знайдете багато аксесуарів з текстилю, дерев’яні елементи та численні точки атмосферного бокового освітлення.

Вибраний вами стиль також може допомогти зробити інтер’єр теплішим. Тож, якщо ви робите ставку, скажімо, на колористичне тепло і відтінки з червоної палітри, закріпіть ефект та оформіть інтер’єр в екзотичному стилі: колоніальні меблі з червоного дерева, декоративні елементи з Африки. Дайте волю своїй фантазії.


Śnieżka Barwy Natury 124

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал