Домашній офіс - кольори на стінах, які надихатимуть

Колір стін може стимулювати і мотивувати на більш продуктивну роботу. Він також може створювати затишну атмосферу, сприятливу для зосередження, або надихати на творчу працю. Відтак дизайн домашнього офісу повинен відповідати характеру діяльності, яка проводиться в ньому, і допомагати її здійсненню.

ПРИКЛАДИ ЦІКАВОГО ОФОРМЛЕННЯ ДОМАШНІХ ОФІСІВ, ПРИСТОСОВАНИХ ДЛЯ РОБОТИ РІЗНОГО ХАРАКТЕРУ

ІНТЕР’ЄР, ЯКИЙ... МОТИВУЄ

Його створюють світлі, теплі тони, які спонукають до дії. Жовті, оранжеві, рожеві, бежеві кольори і відтінки теплої, весняної зелені стають в нагоді, коли за роботою на нас нападає втома чи нудьга. Енергія барв та випромінюваний ними оптимізм допоможуть навіть меланхолійним особистостям.

Ці кольори дають заряд позитивної енергії, оптимістично настроюють і стимулюють активність. У такому приміщенні слід особливо подбати про велику кількість світла (денного або штучного) і стриманий декор інтер’єру. Невелика кількість елементів, які відволікають розум від роботи, просте умеблювання і світлі енергійні кольори – ось рецепт для інтер'єру, в якому ми охоче виконуватимемо свої обов'язки.

КОЛІР ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ЗОСЕРЕДИТИСЯ

Сприятливий вплив на нашу концентрацію чинять нейтральні і прохолодні кольори (приглушені або середньої насиченості) та барви, які зустрічаємо в природі, так звані “відтінки землі” – сірі, зелені, сині і коричневі тони. Інтер’єри, де присутні елементи умеблювання, виконані з натуральних матеріалів, і природна кольорова гама стін, є найбільш сприятливими для напруженої розумової праці. Приміщення не повинно відволікати, у ньому краще не використовувати кольорів, елементів або доповнень, які притягують погляд, збивають з  процесу думання.

Проте оформлений таким чином простір не мусить бути нудним. Варто урізноманітнити його цікавими формами меблів, світильників і конструкцій. Там, де не можна задіяти колір, варто звернутися до інших, більш витончених засобів вираження. У такому приміщенні  будемо проводити час не лише приємно, але й плідно.

КОЛІР ЩО НАДИХАЄ

Творча праця, яка спирається на пошук нових рішень, відмову від традиційного мислення, потребує так само нестандартно оформленого простору. У побудові такого інтер’єру може панувати радісна творчість. У такому офісі кольори сильної насиченості виступають поруч із дуже світлими, іноді створюючи мозаїку кольорових плям. В такому інтер'єрі можна сміло використовувати яскраві і помітні барви, а контраст насиченості стимулюватиме креативність.

Таким інтер'єрам притаманний значний енергетичний заряд, тому вони повинні відповідати не лише характеру виконуваної в них роботи, але й темпераменту господаря.

Дизайн домашнього офісу повинен узгоджуватися не лише зі стилем решти приміщень, але, насамперед, з особистістю і смаком мешканців і характером роботи, яка виконується в ньому. Добре використати в ньому відповідні кольори, а також правильно вибрати умеблювання і доповнення, оскільки такий простір зможе допомогти нам у виконанні щоденних обов’язків.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 9
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал