Домашній офіс - кольори на стінах, які надихатимуть

Колір стін може стимулювати і мотивувати на більш продуктивну роботу. Він також може створювати затишну атмосферу, сприятливу для зосередження, або надихати на творчу працю. Відтак дизайн домашнього офісу повинен відповідати характеру діяльності, яка проводиться в ньому, і допомагати її здійсненню.

ПРИКЛАДИ ЦІКАВОГО ОФОРМЛЕННЯ ДОМАШНІХ ОФІСІВ, ПРИСТОСОВАНИХ ДЛЯ РОБОТИ РІЗНОГО ХАРАКТЕРУ

ІНТЕР’ЄР, ЯКИЙ... МОТИВУЄ

Його створюють світлі, теплі тони, які спонукають до дії. Жовті, оранжеві, рожеві, бежеві кольори і відтінки теплої, весняної зелені стають в нагоді, коли за роботою на нас нападає втома чи нудьга. Енергія барв та випромінюваний ними оптимізм допоможуть навіть меланхолійним особистостям.

колір стін для домашнього офісуЦі кольори дають заряд позитивної енергії, оптимістично настроюють і стимулюють активність. У такому приміщенні слід особливо подбати про велику кількість світла (денного або штучного) і стриманий декор інтер’єру. Невелика кількість елементів, які відволікають розум від роботи, просте умеблювання і світлі енергійні кольори – ось рецепт для інтер'єру, в якому ми охоче виконуватимемо свої обов'язки.

КОЛІР ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ЗОСЕРЕДИТИСЯ

Сприятливий вплив на нашу концентрацію чинять нейтральні і прохолодні кольори (приглушені або середньої насиченості) та барви, які зустрічаємо в природі, так звані “відтінки землі” – сірі, зелені, сині і коричневі тони. Інтер’єри, де присутні елементи умеблювання, виконані з натуральних матеріалів, і природна кольорова гама стін, є найбільш сприятливими для напруженої розумової праці. Приміщення не повинно відволікати, у ньому краще не використовувати кольорів, елементів або доповнень, які притягують погляд, збивають з  процесу думання.

кольори стін для офісуПроте оформлений таким чином простір не мусить бути нудним. Варто урізноманітнити його цікавими формами меблів, світильників і конструкцій. Там, де не можна задіяти колір, варто звернутися до інших, більш витончених засобів вираження. У такому приміщенні  будемо проводити час не лише приємно, але й плідно.

КОЛІР ЩО НАДИХАЄ

Творча праця, яка спирається на пошук нових рішень, відмову від традиційного мислення, потребує так само нестандартно оформленого простору. У побудові такого інтер’єру може панувати радісна творчість. У такому офісі кольори сильної насиченості виступають поруч із дуже світлими, іноді створюючи мозаїку кольорових плям. В такому інтер'єрі можна сміло використовувати яскраві і помітні барви, а контраст насиченості стимулюватиме креативність.

кольори стін в офісіТаким інтер'єрам притаманний значний енергетичний заряд, тому вони повинні відповідати не лише характеру виконуваної в них роботи, але й темпераменту господаря.
домашній офіс - кольори стін
Дизайн домашнього офісу повинен узгоджуватися не лише зі стилем решти приміщень, але, насамперед, з особистістю і смаком мешканців і характером роботи, яка виконується в ньому. Добре використати в ньому відповідні кольори, а також правильно вибрати умеблювання і доповнення, оскільки такий простір зможе допомогти нам у виконанні щоденних обов’язків.

Галерея:

Кольори стін у домашньому офісі
Кольори стін у домашньому офісі
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 9
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал