Ідеальні кольори для вітальні

Вітальня певним чином є водночас особистим і публічним простором. Нею користуються всі члени родини, і в той же час вона є візитною карткою, яку ми прагнемо показати нашим друзям і гостям. Це, як презентація наших смаків, естетичних вподобань та способу життя, так і приміщення, яке має необхідний рівень функціональності і комфорту. Його кольори повинні подобатись одночасно всій родині, що певною мірою є компромісом.

Плануючи кольорову гаму вітальні, спробуймо поставити себе на місце нашого гостя. Ми хочемо, щоб він оцінив елегантність і витончений характер нашого інтер’єру чи, може, швидше, неофіційну, теплу і доброзичливу атмосферу? Хочемо, щоб нас сприймали, як сучасних людей, які стежать за тенденціями моди та дизайну інтер’єрів, або швидше, прихильників універсальних традицій і цінностей? Все це можна передати з допомогою поєднання кольорів.ідеальні кольори для вітальні

 

Презентабельна вітальня

Широка гама сірих тонів з яскравими фіолетовими і червоними акцентами надає інтер’єру сміливого і сповненого характером вигляду. Сіра кольорова гама вже декілька років з’являється в наших будинках, а її шовковистий блиск шляхетно підкреслює колір меблів і яскраві кольорові акценти. Червоний колір, котрий провокує і привертає увагу, в штучному теплому освітленні набуває надзвичайного блиску. Проте цей колір слід використовувати з почуттям міри, щоб він надихав та стимулював, а не дратував. У свою чергу, фіолетовий додасть кімнаті святкової, вишуканої атмосфери, чудово поєднуючись з меблями в стилі гламур.

Родинна вітальня

Теплі бежеві та шоколадно-коричневі кольори сприяють тому, що інтер’єр стане затишним і викликатиме відчуття безпеки. Коричневий – це колір традиції, - дому, який апетитно асоціюється з кольорами кави та шоколаду. Поєднання коричневих та теплих бежевих відтінків у вітальні створить атмосферу класичної і елегантної кав’ярні, яка буде приємною щодня, а також підчас великих дружніх зустрічей та урочистостей. Для створення такого ефекту ідеально підійде кольорова фарба для вітальні з широкою палітрою яскравих кольорів -Śnieżka Barwy Natury.

Природна вітальня

Невибагливий характер зеленого кольору сприяє тому, що більшість людей відчуває себе в ньому вільно і комфортно. Яскраві та сяючі відтінки зеленого, за своєю природою свіжі та юні, оживляють розум та додають інтер’єру світла, особливо в ті пори року, коли в природі дуже бракує світла і зелені. Пастельні зелені тони візуально збільшують приміщення і допомагають розслабитися.

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал