Ідеї для порожньої стіни у вітальні. Дізнайтеся, як зробити інтер'єр цікавим

Порожня стіна у вітальні є доказом того, що у вас закінчилися ідеї, як облаштувати цей важливий простір. Проте не варто засмучуватися, адже у нашій статті ви знайдете чимало корисних порад та ідей, які допоможуть змінити вигляд стіни у вашій вітальні. Отже, розпочинаємо!

Ідеї для порожньої стіни

Зміст
1. Час облаштувати порожню стіну у вітальні
2. Чим оздобити порожню стіну у вітальні?
3. Порожня стіна у вітальні – натхнення для вашого інтер'єру
4. Фарба – найкращий варіант для порожньої стіни у залі
5. Ідея для порожньої стіни у вітальні – зробіть по-своєму

Час облаштувати порожню стіну у вітальні

Порожня стіна у вітальні може з легкістю зіпсувати атмосферу, яка повинна панувати у цій кімнаті. Тому варто докласти зусиль для створення цілісного інтер’єру вітальні. Тоді ваші домашні будуть охоче проводити тут час та розслаблятися у приємному затишку. Варіанти декору вітальні просто незліченні, і насправді все залежить від вашого почуття прекрасного та того, чого ви хочете досягти. Тож не зволікайте і займіться оформленням порожньої стіни у вітальні вже сьогодні. Ви швидко переконаєтеся, що в цьому немає нічого складного, а досягнутий ефект перевершить найсміливіші очікування.

Чим оздобити порожню стіну у вітальні?

Плакати і графіка

Найпростішим рішенням, яке водночас забезпечує цікавий декоративний ефект, є різноманітні плакати і графіка – завдяки їх доступності та широкій тематиці. Більше того, в інтернеті ви знайдете багато магазинів, що пропонують друк графіки, яку ви підготуєте самостійно або надішлете безпосередньо продавцю. Якщо ви шукаєте рішення, що поєднує традиції із сучасністю, і цінуєте польських художників, ознайомтеся з роботами митців Польської школи плакату. Культові образи неодмінно привертатимуть до себе увагу.

Скульптура

Звісно, йдеться не лише про античну скульптуру, яка представляє не завжди цікаві сюжети і персонажів. У разі вибору такого виду декору дозвольте собі дрібку зухвалості і використайте модні й сучасні арт-об’єкти. Вони додають інтер’єру оригінальності, а на тлі красиво пофарбованої стіни матимуть просто фантастичний вигляд.

Дзеркало

Якщо ви вважаєте, що графіка, плакати і скульптурні витвори не відповідають вашому характеру, та прагнете отримати зовсім інший ефект, розгляньте використання в ролі декоративного елемента дзеркала. Вибір насправді величезний. У магазині можна знайти дзеркала практично будь-якої форми і розміру. Єдиним обмеженням буде ваша фантазія!

Настінні світильники

Освітлення також може бути незвичайним. Використавши декоративні настінні світильники, ви додасте інтер’єру самобутності яка, поза всяким сумнівом, змінить образ центральної кімнати у вашому домі. Цікавим рішенням стануть також вироби у техніці макраме.

Годинник

Годинник не обов'язково повинен бути маленьким і непомітним. Зробіть ставку на більший розмір та виразний характер. Завдяки цьому ви не тільки отримаєте практичний елемент декору, але й здивуєте своїх гостей неординарним підходом до такого, здавалося б, звичного предмета побуту, яким є годинник.

Порожня стіна у вітальні – натхнення для вашого інтер’єру

Ідея для порожньої стіни у вітальні – картини

Порожню стіну можна ефектно заповнити картинами та іншими підвісними елементами декору. У цій композиції стіна, пофарбована фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty, дуже вдало поєднується з картинами в антирамах.

Ідея для порожньої стіни у вітальні – варіант для шанувальників Бохо

Стиль бохо надійно закріпився у домашніх інтер’єрах. Якщо вам подобається близькість до природи та ідилічна атмосфера цього стилю, таке оформлення порожньої стіни у вітальні неодмінно припаде вам до душі. Окрім плетених меблів, варто звернути увагу на розташовані під стіною скульптурні вироби, які додають інтер’єру самобутності. На тлі білої стіни вони створюють дуже оригінальну композицію.

Оригінальна композиція

Ідея для порожньої стіни у вітальні – непроста простота

Варіант, який на перший погляд видається дуже простим, але лише до того моменту, поки в око не впаде оригінальний настінний годинник. Жовта рамка і незвичайні кінчики стрілок красиво контрастують із сірою стіною. Як бачите, щоб змінити вигляд порожньої стіни у залі, не потрібно багато декору та зусиль.

Жовта рамка і незвичайні кінчики стрілок

Дзеркало як прикраса зали

У цій композиції дзеркало використане в ролі декоративного елемента і прикрашає стіну, на якій почеплене.

Дзеркало використане в ролі декоративного елемента

Фарба — найкращий варіант для порожньої стіни у залі

Незалежно від того, який декор ви оберете для своєї зали, пам'ятайте, що найкраща основа для подальших удосконалень – це фарба. Від того, яким кольором ви пофарбуєте стіни у залі, залежатиме, наскільки цікавим буде її інтер’єр. Надзвичайно важливо, щоб обраний вами виріб був стійким до стирання та забезпечував довговічність і хорошу якість покриття. Усім цим вимогам відповідає фарба Śnieżka Mattlatex Beauty. Вона відмінно працює у приміщеннях, де буває багато людей чи навіть тварин. На додаток до вітальні, цю фарбу можна використати у дитячій кімнаті і довгий час радіти її чудовим властивостям.
Окрім типу фарби, яку ви виберете, велике значення має також її колір. Важливо, щоб колір не суперечив загальному стилю інтер'єру та гармонійно поєднувався з аксесуарами, які ви плануєте використовувати. В іншому випадку не допоможе навіть найкращий декоратор. Тому, перш ніж обмірковувати способи оформлення порожньої стіни у вітальні, подумайте, якого ефекту ви хочете досягти. Пам'ятайте, що колір стіни значною мірою впливає на атмосферу в кімнаті. У випадку з вітальнею добре підійдуть бежевий, сірий та варіації білого кольору. Втім, якщо є бажання, грайте з іншими кольорами та знаходьте нестандартні рішення.

Ідея для порожньої стіни у вітальні – зробіть по-своєму

Як бачимо, оформлення порожньої стіни у вітальні не обов’язково має викликати труднощі або вимагати значних фінансових витрат. Все, що вам потрібно – це якісна фарба, як-от Śnieżka Mattlatex Beauty, та кілька оригінальних аксесуарів. Правильно облаштувати вітальню важливо з огляду на функцію, яку ця кімната виконує в домі. Тож не можна залишати неоздоблену порожню стіну, яка здатна зіпсувати будь-який, навіть найкращий задум. Усі деталі інтер’єру повинні гармонувати між собою і створювати відчуття завершеного та продуманого цілого. Скористайтеся нашими ідеями для натхнення або зробіть усе по-своєму Похваліться результатами своєї роботи та покажіть нам, як ви оформили порожню стіну у вітальні. Нам цікаво побачити результат!

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,9 - Кількість голосів: 9
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал