Інтер'єр з акцентом екологічності

Божевільний ритм життя, забруднення екології, еволюція і стрімкий розвиток технологій - все це не тільки породжує у багатьох людей бажання вирватися з міської метушні і знайти місце, де вони можуть відпочити, зняти напругу і розслабитися. Так у людей з'явилося прагнення вдихнути в своє житло, за допомогою екодизайну, атмосферу єднання з природою.

Мінімалізм і функціональність, простір і повітря, природна колірна гама в інтер'єрі і використання не шкідливих для здоров’я фарб, натуральних матеріалів в опорядженні, меблів і декору у первозданному вигляді або при мінімальній обробці – це головні особливості еконапрямку в інтер'єрі.

Останнім часом тенденція екодизайну в інтер'єрі стала все частіше простежуватися у світі. У цьому ви можете переконатися, переглянувши сучасні журнали і портали архітектури та дизайну інтер'єру. Еконапрямок — близкість до природи – один з трендів сучасності.

Екологічність у домі — основні акценти

Екологічність у Вашому помешканні — це передусім спроба об'єднати природу з місцем, де Ви мешкаєте. Тому у виборі оздоблення варто надавати перевагу натуральним матеріалам — камінь, деревина, рослини.

Вибираючи предмети інтер'єру, рекомендовано орієнтуватися і розставляти акценти на певних природних артоб'єктах, як-от: текстура або структура деревини, рослинні мотиви. При цьому не варто дуже захоплюватися цим, щоб не перевантажити деталями інтер'єр.

Для стін можна використовувати бамбукові шпалери або ж фарбу. Щодо підлоги найсміливіші, які мешкають у будинках можуть обрати камінь, але для квартир ідеально підійде дерев'яне покриття.

Не забувайте про простір — його повинно бути достатньо, щоб відчувати себе вільно.

Кольори природи

Щодо відтінків у інтер'єрі, то тут теж варто звернутись до навколишнього середовища. Рекомендуємо кольори наближені до природи — це, наприклад, зелені чи блакитні відтінки, які максимально переносять красу природи у Ваш дім. А також трендом природнього інтер'єру є ніжна, пастельна колористична палітра, яка заспокоює та дарує тишу, або ж взагалі білий колір стін, що розбавляється яскравими акцентами в деталях інтер'єру.

Якісного результату у фарбуванні стін можна досягнути, використавши зносостійку глибокоматову латексна фарба для стін та стель Śnieżka Mattlatex Beauty.  Це — фарба в базі А. Вона є білого кольору і готова до використання. Фарбу можна тонувати на кольорувальному обладнанні згідно з каталогом NCS Cascade, а також вручну за допомогою універсального пігментного концентрату КОЛОРЕКС (до 5% від об’єму фарби). Крім того, ця фарба безпечна. Вона екологічно сертифікована і про це споживача інформує значок екологічного маркування «Зелений журавлик», що зображений на упаковці виробу.  Водночас фарба має хорошу покривну здатність (1-й клас) і Ви можете закольорувати її у будь-який відтінок і створити у своїй оселі неповторний оазис інтер'єрного рішення для праці, відпочинку та релаксу.

Основні правила екостилю

Як бачимо, простота, індивідуальність та безпека для здоров'я — основні правила у виборі екологічності в домі. Основне правило сучасного екостилю – вибір натуральних матеріалів, безпечних для організму людини і для навколишнього середовища в цілому. Якщо Вам не байдуже власне здоров'я та здоров'я Вашої родини, то варто  уважніше вибирати фарби. На що варто звертати увагу?

- Важливо, щоб стіни «дихали». Це забезпечує довше життя стінам та покриттю, а також запобігає утворенню цвілі і грибків.

- Екологічні сертифіковані фарби. При виборі фарб для стін упевніться у тому, що фарба не зашкодить Вашому здоров'ю. Звертайте увагу на маркування упаковки. Скажімо, в Україні екологічно сертифіковані  продукти марковані знаком «Зелений журавлик», що відповідає міжнародним стандартам  продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024.

 

Отже, обираючи інтер'єр з акцентом екологічності, Ви обираєте не тільки красу, природність та модні тенденції, а й здоров'я. Тому, крім дизайну інтер'єру, варто  обирати матеріали, які будуть безпечні для Вас.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,7 - Кількість голосів: 3
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал