Як швидко і якісно перефарбувати інтенсивний колір стін

Перед новим навчальним роком Ваші школярі захотіли змінити вигляд своєї кімнати? Принаймні, освіжити й оновити кольори стін. Тож ще є трохи часу, щоб стіни дитячої кімнати заграли новими барвами.

Беручись до ремонтних робіт з перефарбування приміщення, Ви обов’язково залучіть дітей, адже таким чином вони хоч трохи зможуть переключитися від своїх улюблених цифрових ґаджетів, а згодом будуть собою гордитися, що брали активну участь в опоряджувальних роботах.

Готуючись до перефарбування стін і стелі, насамперед винесіть усі меблі й реманент з кімнати, захистіть плівкою підлогу, двері; вимикачі, відкоси, плінтуси обклейте малярною стрічкою. Тоді огляньте поверхню стін, чи вони не пошкоджені і чи немає подряпин або дрібних виїмок. Якщо ви переконалися, що стіни у відмінному стані, а ви й ваші діти прагнете лише змінити колір, то перед вами стоїть не таке й складне завдання, з яким ви разом із своїми рідними впораєтеся власноруч.

Тож підготуйте інструменти, придбайте водоемульсійну фарбу для інтер’єрів і розпочинайте втілювати дитячі забаганки – оновлюйте стіни. Звісно, у вас виникнуть запитання, а яку фарбу вибрати? Спершу виміряйте площу стін і стель, віднявши площину вікон і дверей. Знаючи площу, ви зможете легко визначити потрібний об’єм фарби для фарбування.

Щоб якісно перефарбувати стіни, рекомендуємо використати Ґрунтувальну фарбу ТМ Śnieżka, яка збалансовує поглинальну здатність поверхні, надасть однорідності основі, зменшує розхід поверхневих фарб. Для досягнення ефективного результату перефарбування достатньо нанести один шар цієї фарби. Після нанесення цього виробу Вам потрібно буде нанести один шар поверхневої фарби вподобаного Вашими дітьми кольору.

Ви усе підготували до ремонту і натхненно взялися разом зі своїми школярами до малювання. Наступні поради, сподіваємося, Вам будуть у пригоді. 

Фарбування розпочніть з будь-якого краю стіни, наносячи фарбу пензлем на ділянки  біля плінтуса й карниза, а також на кути. Далі продовжуйте процес малювання валиком. Зануріть його у ванночку з налитою ґрунтувальною фарбою, обкатайте його по ребристій поверхні, аби стекла зайва фарба. W-подібними рухами вгору-вниз від стелі до плінтуса рівномірно та послідовно розподіляйте виріб по кожній окремі ділянці стіни.

Ретельно розмішану ґрунтувальну фарбу наносіть товстішим шаром, в результаті чого нівелюється різниця у кольорі та фактурі поверхні, яка створить ідеальне покриття, готове до нанесення поверхневої фарби вибраного кольору.

Відтак завдяки малюванню Ґрунтувальною фарбою поверхня стін буде  добре підготовлена до перефарбування в інший відтінок.

Для фінішного фарбування можете вибрати матову латексну фарбу для стін і стель Śnieżka EKO Plus, яку тонують на кольорувальному обладнанні у будь-який колір, вибравши із палітри каталогу NCS Cascade, або вручну за допомогою універсального пігментного концентрату COLOREX. Водночас зазначимо, що фарба є екологічно безпечною і це засвідчує відповідний сертифікат № UA.08.002.337, який підтверджує, що виріб відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 14024. Також підкреслимо, що ця фарба створює покриття, стійке до миття, а це дуже важливо для приміщень, в яких мешкає дітвора, яка повсякчас вирізняється особливою активністю.

Поверхневу фарбу наносять аналогічним способом, як і ґрунтувальну фарбу.  

Оновлені стіни новими барвами додаватимуть школярикам натхнення у навчальному процесі і створюватимуть затишок і комфорт в улюбленій кімнаті. 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал