Як ефективно поєднувати білий колір з дерев’яними елементами в інтер’єрі?

Щоб акцентувати на своїй прихильності до чистоти і простоти, рекомендуємо простий спосіб – оформити інтер'єр у білому кольорі. Немає нічого свіжішого та світлішого, ніж простори, де домінують білі тони і відтінки.

Білий - це легкість хмар,  чарівність пухнастих сніжинок чи  тонких пелюсток заквітчаної яблуні. Однак його можна обережно приземлити, поєднуючи білий відтінок з міцною, стійкою натуральною деревиною у найрізноманітніших барвах. З іншого боку, деревина на білому тлі набуває шляхетності і захоплює своєю текстурою. Поєднання білого кольору та дерев’яних елементів – непідвладне  часу та чудово виглядає у будь-якому інтер’єрі.

Тло для дерев’яних меблів

Білі стіни є ідеальним фоном для будь-якого проєкту. Перш за все, вони не відволікають увагу від тих елементів, які ми б хотіли зробити як акцент декору. Якщо у вас є дерев'яні меблі, то білий відтінок підкреслить всю їхню красу, принадну фактуру та малюнок деревини. Біла барва контрастує з міцністю деревини, яка нагадує про близькість до природи. Для фарбування стін білим кольором рекомендуємо зносостійку глибокоматову латексну фарбу для стін і стель Śnieżka Mattlatex Beauty.

Стильна кухня

Кухня, у якій білий колір поєднаний з красою дерев’яних елементів, випромінює чистоту, свіжість і дозволяє насолоджуватися смаками та ароматами приготованих страв, не відволікаючись. Якщо ви хочете зробити  білими стіни, стелю, а також придбати білі меблі, вибирайте дерев’яну підлогу натурального кольору, яка стане акцентом дизайну. Для створення вишуканого й стильного дизайну також можете вибрати меблі з білого дерева. Шафи з різьбленими фасадами, стельові панелі, ліпнина, віконні рами та поручні для сходів обов’язково привернуть увагу. Водночас стіни і стелі у кухні теж можете пофарбувати зносостійкою глибокоматовою фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty, яка завдяки формулі ANTIREFLEX приховає незначні нерівності на поверхні. Водночас цю фарбу легко і зручно наносити й вона не залишає смуг на стінах і стелі.

Кольорова деревина у гармонії з білою барвою

Поєднання білого і деревини може здатися заспокійливим і безпечним рішенням. Однак прихильники яскравих і сміливих вподобань у  дизайні таких інтер'єрів  також можуть почерпнути щось для себе. У такому випадку достатньо відмовитися від природнього кольору деревини, замінивши його на сміливий й інтенсивний відтінок. Таким чином, насичений колір дерев’яних елементів відмінно гармоніюватиме з білим покриттям стін.

Як підкреслити красу деревини?

Деревина – це матеріал, який може вільно функціонувати в просторі, створюючи приголомшливі дизайнерські рішення. Однак є спосіб, аби підкреслити її візуальну цінність. Природне походження деревини робить її особливо привабливою у поєднанні з іншими природними матеріалами. Разом із лозою, ротангом, бамбуком, шерстю, льоном і живими рослинами деревина може створювати неймовірні інтер’єри. На білому тлі стін, пофарбованих фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty, виділятиметься неповторна текстура кожного окремого елемента  декорування.

Якщо ви очікуєте від дизайну інтер’єру простоти, спокою і вільного простору, вибирайте для декору біле тло стін і дерев’яні елементи.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал