Як намалювати ромби на стіні – покрокова інструкція

Малювання ромбів на стіні – це завдання, яке ви можете виконати самостійно. Для цього вам потрібно зібрати необхідні матеріали, крок за кроком дотримуватися інструкції і бути уважним під час роботи. Який спосіб виготовлення ромбів на стіні вибрати, як підготувати і як намалювати привабливий візерунок?

У цій статті ви дізнаєтеся:

- які основні способи, щоб зробити ромбовий візерунок на стіні;

- що потрібно для нанесення візерунка;

- як намалювати ромби на стіні поетапно.

Як зробити ромбовий візерунок на стіні

Розпис фігур на стіні – популярний і модний метод декорування інтер’єрного простору. Виділивши достатньо часу і доклавши зусиль, можна прикрасити стіни безліччю цікавих мотивів, які  підкреслять характер інтер’єру і вдало замінять шпалери з малюнком. Геометричні мотиви на стінах, у тому числі візерунок з ромбами, особливо цінуються, вони відображають сучасні тенденції та відповідають багатьом домашнім інтер’єрам.

Відповідь на питання, як намалювати ромби на стіні, неоднозначна - фігури можуть покривати всю обрану площину, виступати окремо в будь-якій конфігурації, а також мати безліч відтінків. Ви також можете вибрати один із двох популярних способів виготовлення візерунків: перший – вимагає використання шаблону для малювання, а другий — розмітки фігур на стіні за допомогою малярної стрічки.

Що потрібно, щоб намалювати візерунок

Залежно від обраного методу вам знадобиться трафарет або малярна стрічка. Трафарети для розпису ромбів на стіні можна купити в готовому вигляді (часто це багаторазові вироби) або зробити з картону самостійно, що, однак, займе більше часу. Використання стрічки своєю чергою вимагатиме попередніх вимірювань і точного визначення ліній, по яких будуть наклеюватися смужки – це дозволить зберегти симетричність малюнка.

Який би метод фарбування ви не вибрали – важливо також придбати хорошу фарбу, яка відмінно підійде для декорування стін, зокрема Śniezka Barwy Natury. Ця фарба не розбризкується під час нанесення, що полегшує  перефарбування малюнка в один із багатьох глибоких матових кольорів.

Порада експерта

Намалювати точні геометричні мотиви на стіні найпростіше за допомогою велюрового валика. В ідеалі він повинен бути невеликим – хоча фарбування ним займе трохи більше часу, ніж ширшим валиком, ми будемо впевнені, що контури візерунків будуть рівними, а декорування – естетичним.

Як намалювати ромби на стіні поетапно

Ось як намалювати ромби на стіні за допомогою малярної стрічки та кольорової фарби:

  • за допомогою нівеліра позначте олівцем на стіні лінії перетину, які будуть позначені ромбами відповідного розміру - наклейте по них малярну стрічку;
  • краї ромбів, позначені скотчем, фарбують основним кольором основи,  що не дозволить фарбі просочитися під стрічку і збереже краї фігури рівними;
  • коли фарба висохне, малюємо фігури вибраним кольором - ним можемо покрити кожен другий ромб, створивши мозаїку, або всі фігури;
  • при необхідності після висихання першого шару фарби нанести його знову;
  • до повного висихання останнього шару обережно зніміть клейку стрічку.

Аналогічно виглядає розпис ромбів за готовим шаблоном:

  • приклеїти малярною стрічкою шаблон до стіни в обраному місці;
  • коли шаблон стійкий, можна відразу приступати до нанесення обраної фарби, не забувши помірно наносити її на валик і акуратно розподіляти;
  • до того, як фарба висохне, обережно відклеїти шаблон від поверхні,  щоб не розмазати нанесений малюнок;
  • при необхідності приклеюємо шаблон на наступне місце і повторюємо попередні дії, поки обрана поверхня повністю не буде розмальована ромбами.

Використання трафарету або стрічки є найпопулярнішими методами розпису ромбів на стіні. Хороша фарба, добре підібраний інструмент для фарбування, а також точність є запорукою довговічного та надзвичайно ефективного оздоблення стін.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал