Як облаштувати кімнату геймера? Ідеї дизайну для любителів комп’ютерних ігор

Кімната геймера – це місце, яке повинно бути святилищем спокою і водночас простором, що мотивує на досягнення кращих результатів. Як облаштувати таку кімнату? Ідеї, які ви знайдете у нашій статті, допоможуть створити практичний та ефективний інтер’єр.

Зміст:

  1. Як облаштувати кімнату геймера і на що звернути особливу увагу?
  2. Як облаштувати ігрову кімнату? Рішення, які варто знати!
  3. Кімната для геймінгу – ідеї та зразки дизайну
  4. Створіть функціональний інтер’єр

Як облаштувати кімнату геймера і на що звернути особливу увагу?

Ігрова кімната здебільшого поєднує в собі кілька функцій. З одного боку, це місце повинне бути підготовлене для тривалих ігрових сесій, а з іншого – забезпечувати комфорт, пов’язаний з його ужитковим призначенням. Кімната підлітка часто служить водночас і геймерським куточком, і спальнею. З цієї причини вкрай важливо правильно облаштувати простір, враховуючи всі функції, які він має виконувати. Тільки так можна створити цікавий і функціональний інтер’єр, у якому хочеться проводити час.

Ось на що потрібно звернути увагу, облаштовуючи кімнату геймера:

1. Стіл – найважливіший елемент у царстві будь-якого комп'ютерного гравця. Якщо ви дбаєте про високий рівень комфорту, купіть спеціальний ігровий стіл. Завдяки дещо більшим розмірам він кращий, ніж традиційний письмовий стіл. Геймери зазвичай використовують два або навіть три монітори одночасно, тому дуже важливо, щоб вони помістилися на стільниці.

Розгляньте можливість придбати стіл з регульованою висотою: коли ваш підліток підросте, вам не доведеться міняти цей предмет умеблювання. Не забувайте про економію!

2. Геймерське крісло – цей елемент не тільки забезпечує комфорт сидіння, але має надзвичайно важливе значення з точки зору здоров'я хребта. Одне можна сказати точно: економити на ігровому кріслі – велика помилка. Вибираючи цей предмет умеблювання, переконайтеся, що він має підтримку для поперекового відділу хребта, регульовані підлокітники та підголівник, адаптований до потреб гравця. Таким чином ви заощадите на майбутніх візитах до фізіотерапевта.

Пам’ятайте також, що підліток продовжує рости, і неправильне положення під час багатогодинних ігрових сесій негативно позначиться на його поставі, що з часом призведе до болю у спині.

3. Обладнання, адаптоване до потреб – йдеться, насамперед, про мишку та клавіатуру. Кожен з цих елементів повинен бути ергономічним, щоб захистити гравця від болю в зап'ясті, а в гіршому випадку – синдрому зап'ястного каналу. Вибирайте рішення для геймерів, які мають спеціальну конфігурацію.

4. Навушники – більшість гравців люблять відгородитися від навколишнього світу і повністю поринути у віртуальну реальність. У цьому, звісно ж, допоможуть правильно підібрані навушники. Хороше рішення – повнорозмірні навушники, які закривають все вухо. Завдяки своїй конструкції вони менш шкідливі для органу слуху та більш зручні для тривалого використання.

5. Колір стін – враховуючи емоційну напруженість деяких ігор, стіни варто пофарбувати у спокійні кольори з блакитної, бежевої та сірої гами. Завдяки цьому після закінчення гри підліток зможе заспокоїтися і набратися сил перед наступними комп’ютерними баталіями. Для фарбування стін використовуйте якісні та надійні фарби з колекції Śnieżka Barwy Natury. Вони пропонуються у широкій колірній гамі та ідеально підходять для кімнати підлітка.

Як облаштувати ігрову кімнату? Рішення, які варто знати!

Крім очевидних елементів, як-от стіл, крісло, мишка і клавіатура, важливе значення мають деталі, котрі впливають на загальний комфорт перебування в кімнаті геймера. Дізнайтеся, про що ще варто подбати, щоб створити повноцінну і функціональну ігрову кімнату:

  • світло – хоча багато геймерських столів оснащені світлодіодним освітленням, додаткове джерело світла ніколи не завадить. Придбайте зручну настільну лампу, щоб любитель комп’ютерних ігор міг вільно нею користуватися;
  • полиці – для геймерів характерне занурення в поп-культуру. Це означає, що вони колекціонують фігурки, журнали та інші речі, пов’язані з їхнім захопленням. Тож якщо не хочете постійно нарікати на безлад, подбайте про те, щоб у кімнаті геймера було достатньо полиць. Вони не займають багато місця і дозволяють зберігати всілякі гаджети. Ще одна хороша ідея – закрита тумба під стіл;
  • жалюзі – геймер потребує концентрації та спокою під час ігрових сесій. Тому доцільно встановити на вікна жалюзі, які затінюють кімнату та ефективно блокують сонячні промені. Коли в кімнаті панує приємна напівтемрява, легше зосередитися і досягти хороших результатів;
  • елементи для настрою – у кіберспорті мотивація теж важлива. Постери і зображення на ігрову тематику чудово підходять для підняття настрою та створення особливої атмосфери в кімнаті. Завдяки цьому підліток зможе зосередитися на грі і відчуватиме, що перебуває в особливій кімнаті, де може реалізувати свої захоплення. Начебто деталь, але вона має велике значення.

Кімната для геймінгу – ідеї та зразки дизайну

Відкрийте для себе кілька цікавих ідей оформлення ігрової кімнати. Надайте цій кімнаті атмосферу, яка відповідає її характеру.

1980-і

Цей стиль на піку моди у нинішньому сезоні, та завдяки своїй оригінальності він ще довго буде актуальним. Стиль 80-х років ХХ століття – це передусім темніші стіни і доповнення фіолетових або рожевих відтінків. У такій ігровій кімнаті неодмінно має бути світлодіодне освітлення та аксесуари у вигляді постерів і фігурок відомих героїв поп-культури. Хорошим доповненням стануть також елементи декору в стилі піксель-арт. У такому інтер’єрі варто пофарбувати стіни фарбою Śnieżka Barwy Natury колір №165.

Нотка спокою

Якщо хочете, щоб ігрова кімната була теплою і допомагала зібратися з думками та розслабитися, вам варто придивитися до цього варіанту. Білі стіни (фарба Śnieżka Mattlatex Beauty) у поєднанні з домашньою рослинністю створюють цікавий затишний інтер’єр, який привертає увагу та водночас сприяє відпочинку після напруженої ігрової сесії. Доповнити його можна чорними аксесуарами (обов’язково пов’язаними з поп-культурою).

Строга пустота

Деякі гравці віддають перевагу більш аскетичній обстановці, яка не відволікає увагу і дозволяє зосередитися винятково на грі. Принцип облаштування такої кімнати – «чим менше, тим краще». Білі стіни, ліжко, шафа, стіл, лампа і невеликий комод – все у спокійних кольорах або світлих відтінках дерева.

Не потрібно акцентувати увагу на аксесуарах чи яскравих елементах декору. Така геймерська кімната чудово підійде як для розваг, так і для навчання. Оформити такий інтер'єр допоможе фарбування стін фарбою Śnieżka Mattlatex Beauty.

Створіть функціональний інтер’єр

Як бачимо, у геймерській кімнаті повинні бути присутні кілька важливих елементів. Якщо ви прагнете поєднати функціональність і приємну атмосферу, ретельно підбирайте аксесуари і продумайте, якого саме дизайнерського ефекту ви хочете досягти. Не забудьте надіслати нам фотографії метаморфоз у вашому помешканні. Будемо раді побачити вашу ігрову кімнату!

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 3
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал