Як обрати правильний колір для інтер’єру?

Вибір кольору для нашого помешкання значною мірою залежить від того, в якому приміщенні ми хочемо його застосовувати. Це пов'язано з тим, що кольори по-різному діють на нашу психіку, а застосування певного відтінку в конкретному інтер’єрі впливає на наші відчуття, настрій і навіть загальний психічний та фізичний стан.

Шляхом використання різних комбінацій кольорів в одній і тій самій кімнаті можна створити абсолютно іншу атмосферу. Тому слід уміло використовувати сприятливий вплив кольорів, керуючись при виборі не лише особистими уподобаннями. Колір, що підходить для спальні, не обов’язково буде добре виглядати у вітальні, де ми приймаємо гостей та проводимо час у сімейному колі. Комбінації кольорів, вибрані для дитячої кімнати, напевне не сподобаються бунтівному підлітку. Колір, який у ванній кімнаті діє релаксуюче, в їдальні може позбавити нас апетиту. Витончений та елегантний колір вітальні у темному передпокої буде виглядати тьмяно та невиразно.

Плануючи кольорове рішення будь-якого інтер’єру, слід враховувати наступні аспекти:

• Призначення приміщення.
• Розміри та пропорції
• Емоції, які ми прагнемо відчувати у даному інтер’єрі
• Елементи декору та умеблювання, які ми не хочемо міняти
• Тип природного та штучного освітлення

Всі ці фактори визначать поле можливостей, в рамках якого ми будемо рухатись, а оптимальне їх узгодження дозволить нам прийняти правильне рішення щодо кольорової гами.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 17
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал