Як пофарбувати кімнату в два кольори? Креативні рішення

Колір – творець настрою, головний декоратор інтер'єру, чародій, котрий змінює пропорції простору. Без нього не може бути вдалого дизайну! Сучасні тренди стверджують: іноді чим більше барв, тим краще. Тож якщо ви все ще вагаєтеся, чи варто фарбувати свою кімнату в два кольори, відповідаємо: звісно, що так! Щоб вдихнути в інтер’єр абсолютно новий настрій, достатньо лише вибрати правильні кольори, їхні відтінки і тональність.

Стіна пофарбована Śnieżka EKO PlusСтіна пофарбована Śnieżka EKO Plus

Фарбування кімнати в два кольори може кардинально змінити її зовнішній вигляд. Насамперед, це ідеальний спосіб освіжити інтер'єр, надати йому характеру та енергійності. Завдяки поєднанню двох різних кольорів простір набуває глибини і стає багатоплановим. Крім того, стіни різного кольору можуть змінити пропорції кімнати. Дійсно, правильно підібраний колір фарби здатний візуально збільшити або зменшити простір. Теплі кольори, тобто червоний, помаранчевий, жовтий, зазвичай роблять інтер'єр більш затишним. Натомість холодні, як-от синій, сірий або чистий білий, візуально збільшують приміщення, додаючи йому свіжості.

Варто також пам'ятати, що деякі інтер'єрні стилі обожнюють колірні дуети. Так, скандинавському до вподоби поєднання білого з сірим або чорним, інтер’єри у стиль прованс приправлені фіолетовим і зеленим, тоді як рустикальний  дизайн неможливо уявити без коричнево-бежевої гами. Подібних прикладів можна навести безліч – просто придивіться до конкретного стилю дизайну інтер’єрів, і ви швидко зрозумієте, які колірні поєднання варто в ньому використовувати. Крім того, пам'ятайте, що два кольори можна нанести на стіни різними способами: як у вигляді чіткого поділу за стінами, так і у формі панелей або геометричних фігур.

Як пофарбувати стіни в два кольори? Поради

Якщо ви розмірковуєте, як пофарбувати стіни кімнати в два кольори, ми підготували для вас кілька корисних порад. Як і перед традиційним фарбуванням, почніть із захисту підлоги малярною плівкою від можливих бризок. Також за допомогою малярної стрічки захистіть всі елементи, які можуть зазнати забруднення:  вікна, карнизи для штор, електричні розетки та вимикачі, настінні бра. Далі підготуйте два валики – по одному для кожного з вибраних кольорів, а також два пласких пензлі для фарбування важкодоступних місць і кутів.

Наступним кроком має бути ретельне очищення стін від пилу. Зробити це можна чистим віником, ганчіркою або пилососом. Лише після цього знову скористайтеся малярною стрічкою – щоб  захистити кути кімнати. Припускаючи, що саме кут буде місцем стику двох кольорів, наклейте малярну стрічку на стіну поруч із тією, яку ви збираєтеся фарбувати. Завдяки цьому ви зможете ретельно пофарбувати стіну і водночас не забруднити прилеглу. Що не менш важливо: відразу після нанесення фарби стрічку треба зняти, а прилеглу стіну починати фарбувати тільки тоді, коли нанесений шар фарби повністю висохне.

Як пофарбувати кімнату в два кольори? Ідеї для натхнення

Стіна пофарбована Śnieżka EKO Plus

Як пофарбувати кімнату в два кольори? Ідеї для натхнення

Фарбування кімнати різними кольорами може стати цікавою мандрівкою по дизайнерських ідеях оформлення інтер’єру. Передусім потрібно знати, як підбирати той чи інший колір. Якщо ви не впевнені, як це правильно зробити, і побоюєтеся сміливих експериментів, можливо, варто віддати перевагу безпечному монохромному варіанту. Це означає вибір двох відтінків одного кольору, скажімо, синього та темно-синього. Завдяки цьому ви не ризикуєте отримати неприємний колірний дисонанс, а інтер'єр залишатиметься цікавим. Крім того, можна поєднувати кольори, враховуючи їхню температуру і насиченість. Тому хорошим варіантом буде вибрати аналогічні кольори, як-от блакитний і ніжно-фіолетовий або жовтий і помаранчевий. Але в такому разі пам'ятайте, що конкретні відтінки одного кольору можуть відрізнятися температурою. Так, сірий відтінок з більшою домішкою синіх пігментів буде холодним, натомість сірий з бежевими пігментами зробить інтер'єр затишним.

Як пофарбувати у два кольори маленьку кімнату?

Стіна пофарбована Śnieżka EKO Plus

Як пофарбувати у два кольори маленьку кімнату?

Якщо ви не можете визначитись, як пофарбувати у два кольори маленьку кімнату, поспішаємо на допомогу з конкретними рішеннями. Пам’ятайте, що невеликим інтер’єрам до вподоби відтінки з великою домішкою білого кольору, як-от ваніль, екрю чи слонова кістка. Крім того, вони добре почуваються в різноманітних відтінках сірого і пастельних тонах. Отже, якщо ви шукаєте відтінки, ідеальні для невеликої вітальні чи спальні, ми підготували для вас кілька конкретних поєднань. Серед багатої палітри кольорів Śnieżka EKO Plus (518 кольорів) можна знайти білий колір, відтінки off-white, чарівні пастельні та в міру насичені кольори для більш сміливих креативних рішень.

Вибираючи фарбу для інтер’єру, пам’ятайте, що Śnieżka EKO Plus – це виріб високої якості. Ця емульсійна латексна фарба характеризується відмінною покривною здатністю, хорошим розходом та стійкістю кольору. Що не менш важливо, вона створює матове покриття, яке дозволяє стінам «дихати» і є стійким до миття. Завдяки цьому вам не доведеться непокоїтися через забруднення! Ви можете бути певні, що ваші інтер’єри за належного догляду залишатимуться чистими та приємно свіжими протягом багатьох років.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал