Як створити затишну атмосферу в помешканні за допомогою білого кольору?

Чистий білий колір не асоціюється з поняттям «затишок». Зате він становить чудове тло для будь-яких елементів, які надають інтер’єру певну атмосферу. Отже, як зробити білий інтер’єр затишним? Ось кілька перевірених ідей.

Що постає перед очима, коли чуємо фразу: «затишний інтер’єр у білому кольорі»? Напевно, м’який білий килим на підлозі, пухнаста вовняна ковдра, запалені білі свічки. Адже в білому інтер’єрі саме деталі «вибудовують» атмосферу і вирішують, будемо ми сприймати помешкання як затишне чи ні. Тому вчіться грати з різними матеріалами і текстурами, а насамперед використовуйте світло та ті ефекти, які воно дає в дуеті з білим кольором.


Śnieżka Eko

Мінімум кольору, максимум виразності
«Затишний» означає «приємний і зручний». У контексті інтер'єру затишок дарує все, що тепле і комфортне: м'які, ніжні на дотик, струменисті тканини, нерівні текстури, тепле світло від ламп, свічок і каміна. Коли ви подумки поєднаєте усе це з білим кольором, то, швидше за все, побачите перед очима дерев'яний будиночок у горах. Затишку додає і деревина – воно приємна на дотик і має тепле, контрастне до білого забарвлення.


Śnieżka Eko

 


Śnieżka Eko


У використанні білого кольору велике значення має освітлення – його колір і розміщення. Правильно спроектувавши освітлювальні точки, можна отримати ефект оточення світлом, що проникає в кутки, розсіюється по стінах, стелі, колонах. Воно має бути обов'язково теплого кольору, у жодному разі не холодного. Дуже допомагає в цьому живий вогонь – хоч у вигляді запалених свічок, хоч у каміні.


Śnieżka Eko


Ефект затишку посилюють тканини: шерстяна оббивка меблів, домоткані чи фабричні ліжники, пухнасті килими, що імітують ведмежу шкуру, важкі атласні штори, які одночасно приглушують звуки. Завдяки аксесуарам помешкання здається меншим – це теж важливий аргумент, щоб використовувати їх для створення затишку. Бо ж чи вважає хто-небудь затишним великий порожній простір? Ні.


Śnieżka Eko


І ось ми досягли точки, коли нашому атмосферному образу не вистачає лише снігу за вікном. У цьому суть затишку.
Сучасні білі інтер’єри
Відсутність затишку закладена в ДНК сучасних білих інтер’єрів: прості, часто футуристичні форми, гладенькі, здебільшого глянцеві поверхні, білі матові стіни (такий ефект дає фарба Śnieżka Eko). Але і їх можна зробити затишнішими, скориставшись наведеними вище порадами. Фантазійна композиція з великих білих свічок, модні, волохаті білі подушки, білий хутряний плед, ретельно підібрані гардини і щільні штори – все це надасть сучасному стерильному білому простору дещо іншого характеру.


Śnieżka Eko

Не вірте, якщо хтось скаже вам, що затишний інтер’єр у білому кольорі – це оксюморон. Будь-який, навіть найбільш незатишний простір можна «одомашнити». Потрібно буде тільки закупитися у відділі текстилю, декору та інших аксесуарів. Багато чого можна зробити самим лише освітленням – заміна лампочок на ті, що дають тепле світло, змінить атмосферу помешкання. Не забувайте про різноманітність текстур, і всюди, де багато гладеньких, холодних поверхонь, вводьте тканини та деревину. Натуральні матеріали – це друга після світла річ, яка робить інтер’єр затишним.Śnieżka Eko

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал