Як вибрати фарбу, яка пасуватиме до керамічної плитки? Наймодніші поєднання

Раніше керамічну плитку на кухні в основному використовували для захисту стін від бруду. Однак сьогодні виробники пропонують такий широкий вибір плитки з різноманітними малюнками й фактурами, що вона є важливим елементом декору інтер'єру. Який вибрати колір фарби, що пасуватиме до керамічної плитки?

Якого кольору вибрати керамічну плитку та фарбу для стін?

Вибір фарби і керамічної плитки в інтер'єрі залежить від двох основних факторів. По-перше, розмір кімнати та кількість природного освітлення в ній. Правильно підібране поєднання керамічної плитки та фарби може висвітлити або затемнити інтер’єр, оптично збільшити, зменшити, подовжити, вкоротити, підвищити або знизити простір.

Другим фактором, що визначає вибір кольорів, є особисті переваги господарів, тобто якого декоративного ефекту вони хочуть досягнути. Бажаєте виділити декор керамічною плиткою, який би виразно впливав на сприйняття простору? Це Ви продемонструєте, пофарбувавши прилеглі стіни в нейтральний колір, який стане для плитки ідеальним тлом. Тоді вибирайте фарби білого, сірого, кремового, пісочного і сіро-коричневого відтінків.

Якщо призначення керамічної плитки – підкреслити характер інтер’єру, у вас є два варіанти. Ви можете вибрати схожий відтінок плитки до стін або до колористичної палітри обладнання. Таким чином,  ви створите гармонійний, спокійний і врівноважений дизайн. Водночас можна вибрати плитку, яка злегка контрастуватиме з іншими елементами декору і додаватиме виразного колориту інтер’єру.

Ще один спосіб надати інтер’єру характеру – вибрати стильний візерунок, насичений колір або цікаву структуру плитки. У цьому разі саме керамічна плитка буде акцентом у дизайнерському рішенні, тому доведеться до неї підібрати відповідний колір фарби для стін. І тут головне – не переборщити з декорами. Їх має бути в міру.

Чорний на кухні – ефектне рішення

Характерний візерунок у контрастному поєднанні чорного і білого привертає увагу і має високу декоративність. Водночас оточення диктує вибір колірної палітри, у якій присутні білий, чорний і сірий відтінки, що доповнені  тонами світлого дерева і зеленню рослин. У такому дизайні має бути мінімум  декоративних елементів. Стіна, пофарбована латексною фарбою Śnieżka Barwy Natury №174, є ідеальним фоном для  візерунків на керамічній плитці.

Модний візерунок на плитці  у стилі терраццо

Останнім часом широкої популярності набула плитка терраццо, яка нині асоціюється з гарним смаком, вишуканістю і її охоче обирають для оформлення сучасних інтер’єрних просторів. Таку плитку ви можете постелити як на підлозі, так і задекорувати фрагмент стіни. Якщо її основним кольором є  білий, то рекомендуємо вибрати, наприклад білу зносостійку латексну фарбу Śnieżka Mattlatex Beauty, і облаштувати інтер’єр  білими меблями. Інтер'єр буде виглядати чисто, просторо і дуже стильно.

Як бачимо, дуже важливо у дизайні кухні правильно поєднувати кольори керамічної плитки та інтер’єрних фарб, які сприяють створенню виняткової атмосфери, де Ви, Ваша родина і друзі завжди почуватиметеся комфортно і затишно.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал