Ефект цегли на стіні у кухні – натхнення для облаштування

Облаштована цегляна стіна на кухні однозначно підкреслює характер і робить інтер'єр затишним. Природний колір і текстура цегли дають йому перепустку для створення й опорядження приміщення різними стилями – від кантрі до сучасного. Неважливо, цегляна у вас стіна чи ви вирішили лише зімітувати ефект цеглин на стіні – це завжди приверне увагу.

Цегляна стіна підкреслює характер інтер’єру

Ефект цегли на стіні у кухні – це чудовий варіант, якщо прагнете створити в інтер’єрі оригінальну фактуру. Такий декор на стіні додасть приміщенню об’ємності та глибини. Нерівна поверхня з ледь помітними щербинами і дірками та унікальними кольорами, оскільки на ній представлено різноманітність гармонійно поєднаних відтінків червоного та оранжевого, безсумнівно, впливає на сприйняття простору. Таке опорядження не тільки оздоблює стіну, але додає теплоти приміщенню.  Це справді виглядає ефектно на тлі білого та сірого кольорів, навіть якщо останній відтінок є дуже інтенсивним.

Цегляна стіна над стільницею в кухні

Цей випалений матеріал красиво виглядає над кухонною стільницею. Дозвольте йому грати першу скрипку та створіть відповідний фон, щоб цегляна стіна ще більше виділялася. Подбайте про білі кухонні меблі з матовими фасадами й дерев’яною стільницею. Пофарбуйте прилеглу до цегли стіну нейтральним кольором. У цьому випадку найкращим вибором буде білий колір, наприклад, фарба Śnieżka EKO Plus. Таким чином, ви створите особливу кухню з вставками цегли.  Щоб вберегти цегляний декор на стіні, його можна захистити пластиною із загартованого прозорого скла, яке убезпечить від бруду на стіні під час приготування їжі.

Архітектурні деталі

Вам не обов’язково опоряджувати усю стіну цеглою, щоб додати шарму вашій кухні. Можна підкреслити таким оздобленням окремі елементи. Наприклад, оригінально виглядає  карниз над вікнами. Таким чином, витончена деталь збагатила простір і стала частиною розмаїття форм, візерунків і кольорів, що створюють інтер'єр.

У помешканні в багатоквартирному будинку

Якщо ви думаєте, що цегла – це привілей людей, які живуть у старих будинках, то ви помиляєтеся. У своєму помешканні в новобудові багатоквартирного будинку ви також можете дозволити собі цегляну стіну. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати плитку, яка імітує цеглу, щоб створити самобутній дизайн стіни. Такою плиткою можна облицювати, наприклад, стіну в обідній зоні у просторі, що з’єднує вітальню з кухнею. Цікава ідея оформлення такої стіни – розвісити картини в дерев’яних рамках. Природні матеріали люблять супроводжувати один одного в просторі.

В атмосфері м'якого лофта

Цегла – це невід’ємний матеріал для дизайну інтер’єру в індустріальному стилі. Водночас цеглу використовують для облаштування простору у напрямку лофта. Тож створіть у своїй кухні атмосферу м'якого лофта. Виберіть стриману колірну палітру на основі білого та сірого, до якої можна додати різні відтінки дерева та металу. Цегла на одній зі стін точно підкреслить обраний архітектурний напрямок.

За допомогою цегляного ефекту можна створити різноманітні дизайнерські проекти у будь-яких стилях. Головне, шукаючи оригінальний спосіб оформлення для своєї кухні, Вам необхідно врахувати Ваші уподобання та особливості використаних стилів, які мають гармоніювати з виглядом усього Вашого домашнього простору.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 1,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал