Екологічні фарби для стін – здорове і безпечне фарбування

Екологічні фарби створюються з думкою про людей, які борються з набридливою алергією, та тих, хто турбується про долю нашої планети. Ці фарби мають більш низький вміст ЛОС (летких органічних сполук). Крім того, знижене виділення запаху робить їх нешкідливими для людей з підвищеною чутливістю. Слід також знати, що збільшення викидів ЛОС в атмосферу викликає розширення озонової діри, тому екологи борються за мінімізацію цих сполук у малярних виробах.

До недавнього часу до складу фарб, призначених для фарбування інтер'єрів, входили органічні розчинники і важкі метали, які негативно впливають на здоров'я і самопочуття людини, а також на навколишнє середовище. Необхідність зменшення викиду ЛОС, тобто речовин, які випаровуються,  врегульована законодавчо (1 січня 2010 року набрала чинність директива ЄС, яка передбачає, що фарба призначена для використання в житлових приміщеннях, повинна містити зменшену кількість летких органічних сполук), призвела до появи фарб нового покоління. Екологічні фарби є виробами з надзвичайно строго підібраним складом, а наявність в їх рецептурі шкідливих речовин є незначною і регулярно контролюється.
екологічно безпечні фарби для стін і стель
Серед екологічних фарб розрізняють кілька груп продукції, в тому числі водорозчинні емульсійні фарби, які становлять популярну і часто використовувану лінію виробів. Їх основним компонентом є вода,  а вміст розчинника не перевищує 30 %. Покриття, отримані з використанням фарби Śnieżka Еко, мають міцний, сніжно-білий, матовий фінішний шар, який дозволяє стінам дихати. Фарба не викликає подразнень, не спричиняє алергії навіть у людей з особливою чутливістю. Її властивості підтверджені дослідженнями, проведеними кафедрою клінічної та екологічної алергології Ягеллонського університету.


Окрім того, що у складі фарби Śnieżka Еко використовуються безпечні для здоров'я і довкілля речовини, їй притаманна більшість характеристик звичайних емульсійних фарб, вона є економною і має чудову покривну здатність, завдяки чому її нанесення нічим не відрізняється від фарбування звичайною фарбою.

екологічні фарби для стін і стель
Екологічні фарби – це чудова альтернатива звичайним емульсійним фарбам, якою охоче користуються люди з підвищеною чутливістю. Сучасні технології дозволяють отримати високоякісні вироби при використанні в їх складі речовин, безпечних для здоров'я і довкілля. Зокрема, Снєжка-Україна виготовляє й інші білі водоемульсійні фарби для інтерєрів, які пройшли сертифікацію на екологічність - Śnieżka EKO, Śnieżka EKO Plus.

     

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 4,0 - Кількість голосів: 10
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал