Елегантна їдальня в пастельних тонах - натхнення та ідеї

Їдальня – це місце, де ми не тільки обідаємо, але й обговорюємо важливі теми, ведемо переговори, приймаємо рішення. Ми зустрічаємо нашу родину, приймаємо друзів та ділових партнерів. Тому облаштування їдальні вимагає вдалого оздоблення й колористики. Пропонуємо розглянути варіант елегантної їдальні в пастельних тонах.

Пастельні відтінки надають інтер’єру ніжності та свіжості. Світлі кольори оживляють приміщення й роблять його просторим. Пастельні відтінки в їдальні забезпечать гарний настрій за трапезою. Найкраще вибирати теплі відтінки – пастельні персикові, світло-бежеві, світло-помаранчеві, рожеві або жовті. Холодні кольори не рекомендують там, де ви їсте страви (за винятком відтінків зеленого), але у вас може виникнути спокуса поєднувати відтінки – бажано додати прохолодні, якщо вони не домінують в інтер’єрі.

Їдальня пастельних тонів. Які меблі вибрати?

Білі меблі добре поєднувати з пастельними стінами. Тоді інтер’єр набуває додаткової легкості. Він стає ніжним. Білі меблі з пастельними стінами створюють враження чистоти.

До світлих стін також підійдуть світло-сірі меблі і відтінок натурального світлої деревини. Ці кольори меблів, як і раніше, – дуже популярні, зокрема, білий, сірий і світло-коричневий нададуть інтер'єру скандинавського шарму.

Ви також можете вибрати чорні меблі. Вони будуть виділятися на тлі пастельних стін і контрастувати з ними. Особливо вдале поєднання сірих пастельних стін і чорно-білих меблів. Облаштувавши таким чином інтер’єр, ви отримаєте сучасний, оригінальний та елегантний простір.

Пастельне поєднання на стіні

Якщо ви хочете світлого, оптимістичного, весняного інтер’єру, вибирайте зелений пастельного тону і світло-жовті відтінки. Ви отримаєте цікавий ефект, пофарбувавши стіни у пудрово-рожевий, пастельно-блакитний і світло-жовтий кольори. Якщо ви не хочете так багато відтінків, ви завжди можете вибрати білий, пастельний сірий й іншу барву на ваш вибір. Добре підійдуть практично всі: пудрово-рожевий, пастельний блакитний, світло-фіолетовий, побілений селадон або жовтий.

Крапля насиченого кольору

Якщо ви боїтеся, що пастельна їдальня буде занадто м’якою, особливо варіант з білими меблями, подбайте про пишні кольорові аксесуари: скатертини, доріжки, вази, свічники, посуд, столові прибори з різнокольоровими ручками. Вони пожвавлять інтер’єр, а завдяки тому, що аксесуари легко переміщати і замінювати на нові, їдальня час від часу може виглядати по-різному. Також непогано поставити в їдальню стільці з різнокольоровою оббивкою того ж відтінку, що і стіни, але в її насиченому варіанті.

Експериментуючи  з великими пастельними площинами та дрібними аксесуарами насичених кольорів, ви можете створити гарний, живописний інтер’єр. Ніжна пастель додасть всьому нотку ніжної, романтичної елегантності. Вам завжди буде приємно перебувати у такій затишній їдальні.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал