Кімната зі скошеною стелею – як пофарбувати стіни в такій кімнаті?

Мансарда – це простір, який спокушає своєю оригінальною архітектурою. Мансардні інтер’єри майже завжди приваблюють погляд схилами, стельовими балками і цікавою формою вікон. Але як пофарбувати стельові вигини так, щоб весь процес пройшов гладко, а підбір кольорів підкреслив їх переваги? Разом із нашими фахівцями ми відповідаємо на ці та багато інших питань у статті нижче – тож читайте далі!

Багато хто вважає, що пофарбувати вигини не так просто. Недарма одна з найбільш часто введених фраз в пошукових системах: кімната з похилими стелями - як її пофарбувати? На щастя, при правильній техніці фарбування та правильно підібраних матеріалах це можна зробити якісно та без проблем. Звичайно, мансардна архітектура створює певні труднощі та обмеження. Стельові вигини мають різний кут, висоту, форму і по-різному підсвічуються. Все це означає, що до самостійного фарбування вигинів потрібно бути належним чином підготовленим - як з точки зору підбору матеріалів для фарбування, так і з точки зору найбільш підходящої колірної гами. Крім того, багато залежить від вашого кінцевого стилістичного бачення і того, які функції матиме інтер’єр. Водночас слід пам’ятати, що багато стилів мають дуже специфічну колірну палітру, яка не обов’язково може працювати в такому специфічному просторі, як мансарда. Але про це ми пишемо в абзацах нижче.

Мансардні інтер’єри

Фарба Śnieżka EKO Plus

 

Кімната зі скошеною стелею – як фарбувати всередині?

Якщо ви задалися питанням, чим пофарбувати кімнату з вигинами, пропонуємо - почніть з захисту від бризок усіх елементів і поверхонь. Для цього потрібно використовувати плівку і малярну стрічку - як і при фарбуванні звичайних стін. Крім того, вкрай важливий підбір малярних інструментів - при фарбуванні інтер’єрів з вигинами найкраще використовувати кисті з синтетичною щетиною або валики з натуральним флісом. Однак не забувайте вибирати правильний інструмент залежно від стану основи та її гладкості. На додаток до кисті та валика для фарбування великих поверхонь обов’язково придбайте маленькі плоскі пензлі, які дозволять вам дістатися до важкодоступних куточків і щілин, зокрема кутів. Якщо ви думаєте про те, з чого почати фарбування, радимо спочатку пофарбувати стелю в кімнаті, потім вигини, а в кінці - стіни. Крім того, при роботі звертайте увагу на те, в якому напрямку ви рухаєте кисть або валик - після фарбування частини стіни дуже важливо, щоб мазки були в одному напрямку.  Завдяки цьому ж руху ви уникнете нерівномірного розподілу фарби по поверхні та появи непривабливих смуг. 

Бачення фарбування кімнати з вигинами

Фарба Śnieżka EKO Plus

Бачення фарбування кімнати з вигинами

Ваше бачення фарбування кімнати з похилою стелею залежить насамперед від того, якій естетиці ви віддаєте перевагу. Однак слід пам’ятати, що мансарди - це зазвичай ізольовані невеликі приміщення, тому в них краще застосувати яскраву колірну палітру. Звичайно, в контексті наявного простору багато чого залежить також від висоти несучих стін будинку, на які спирається дах. Якщо в конструкції мансарди немає несучих стін будинку, а укіс доходить до підлоги, то корисна площа істотно зменшується, тому її варто оптично збільшити. Якщо в конструкції мансарди є несучі стіни будинку, і їх висота близько 2 метрів, мансарда стає набагато функціональнішою, і можна зважитися на трохи більш сміливі колірні експерименти. Але які стилі найкраще виглядають під дахом? Затишні стилі, які використовують чарівність дерева та натуральних матеріалів, чудово підійдуть для спалень, кухонь і ванних кімнат, розташованих в мансарді. Тому можна сміливо вибирати яскраві кольори і підкреслювати їх дерев’яними елементами. Подібні поєднання однаково вписуються в такі стилі, як скандинавський, рустикальний, шале і прованський.

 Отже, у випадку з першими трьома стилями варто вибирати брудно-білий або бежевий кольори. Якщо ви шукаєте різні відтінки з цієї групи кольорів, рекомендуємо ознайомитися з палітрою кольорів стійкої до миття фарби Śnieżka EKO Plus. Ви знайдете тут повністю відбілені кольори, крім них, на мансарді відмінно підійде ціла гамма кольорів навколо бежевого і ванільного, але якщо ви вибрали романтичний провансальський стиль, то вдало можна використовувати вересові і зелені відтінки. Таке поєднання зробить інтер’єр цікавим і яскравим, але при цьому світлим і просторим.

Пофарбувати мансарду з Фарбою Śnieżka EKO Plus

Фарба Śnieżka EKO Plus

Як пофарбувати кімнату з вигинами? Пам’ятайте про правильний вибір фарби!

Тепер, коли ви знаєте, чим пофарбувати мансарду з похилою стелею, варто подумати, чому краще використовувати фарбу, яка дає матове покриття.   Варто пам’ятати, що стіни мансарди часто нерівні, а фарба, що дає матові покриття, відбиває набагато менше світла, що дозволяє ефективно замаскувати нерівності поверхні. Матова фарба може бути найкращим рішенням для нерівних стін і можливих недоліків в інтер’єрі. Саме такою є фарби Śnieżka EKO Plus! Не менш важливим є те, що фарба не тільки створює матові покриття, які дозволяють стінам «дихати», але й залишається стійкою до стирання та багаторазового миття. Крім того, що дуже важливо в контексті вигинів, фарба не розбризкується під час фарбування. 

У статті вище ми показали кілька цікавих ідей для облаштування мансарди і розповіли, як пофарбувати вигини в кімнаті. Тому ми сподіваємося, що ваш майбутній дизайн інтер’єру безпосередньо під дахом буде не тільки функціональним, але й модним, стильним, і ви будете насолоджуватися ідеально підібраними кольорами.

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 2
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал