Кухня чорного кольору? 5 сучасних ідей для Вас!

Вже декілька сезонів, як чорний колір впевнено оселився у помешканнях. Колір, який нещодавно вважали похмурим, таким, що зменшує простір і поглинає світло, все ще видається трохи авангардною пропозицією, призначеною для сміливих, зухвалих і провокативних людей. Проте чи не відкриваємо ми все частіше в собі такі риси? А, може, приручимо чорний колір? Бо ж усе частіше з його допомогою успішно творяться інтер'єри, в тому числі і кухні.

 

ПОЄДНАННЯ ЧОРНОГО І БІЛОГО КОЛЬОРІВ

Найбільш контрастний колористичний дует, модний, універсальний і позачасовий. Підходить майже для кожного інтер'єру і будь-яких доповнень, як з натуральних матеріалів (деревина, камінь, скло, метал...),так і зі штучних (пластик, плексиглас, гума...). Однак, з огляду на сильну контрастність така комбінація може непокоїти, особливо в невеликих приміщеннях, тому білий фон для чорних меблів варто поєднати з кольоровими доповненнями.
Чорні кухонні меблі тa білі стіни

ЧОРНИЙ І ЧЕРВОНИЙ КОЛІР

Це пара кольорів з надзвичайно високою силою виразності. Така кухня має динамічний і яскравий характер, це пропозиція барв для енергійних осіб, яким до вподоби швидкий темп життя і сучасність. Червоний ідеально пасує до чорних меблів, і єдиним обмеженням при виборі такої комбінації можуть бути особисті уподобання. У цьому інтер'єрі може з'явитися елементи сірого, білого або природних кольорів, проте вони завжди відступатимуть на другий план і будуть менш помітними, ніж домінуючі кольори.

ЧОРНЕ ДЕРЕВО І ВІДТІНКИ БЕЖЕВОГО

Бежевий фон пом’якшує похмурий характер чорної кухні, створює затишну атмосферу і сприяє тому, що в ній починає панувати комфортний клімат кав’ярні. У такій кухні гарний вигляд матимуть натуральні доповнення, тканини кольору льону або білі аксесуари. Такий інтер'єр виглядає сучасно і природно.

ЧОРНИЙ І ПАСТЕЛЬНИЙ ЖОВТИЙ

Оскільки насиченість чорного кольору є максимальною, комбінування його з такими самими інтенсивними відтінками здається очевидним. Проте все частіше чорний з'являється у товаристві пастельних тонів. Цікавим видається поєднання глибокого чорного з делікатним жовтим. Похмурість чорного становить емоційний контраст з ніжним кольором, котрий викликає думки про промені сонця. Забарвлений таким чином інтер'єр поєднує в собі протилежності, є веселим, сонячним, але водночас виразним і рішучим.

ЧОРНИЙ І БЛАКИТНИЙ

Це пара кольорів, які надають кухні простору, глибини і дещо фантастичного, нереального характеру. Ця надзвичайно холодна комбінація кольорів ідеально виглядає в поєднанні зі сталлю і матовим склом. Оформлена у такий спосіб кухня – це крок у напрямку майбутнього, надзвичайно сучасна, нестандартна і мінімалістська.

Чорний колір легко комбінується з іншими кольорами на кухні, однак не завжди гарно у ній виглядає. З особливою обережністю слід обирати чорний, коли приміщення невелике і в ньому мало денного світла. Чорний може, проте не обов’язково повинен візуально зменшити простір, правильне його застосування може дати ефект глибини і створити враження оптичного збільшення приміщення.

Галерея:

кухня чорного кольору
кухня чорного кольору
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал