Кухня в білих тонах – завжди модна!

Білі стіни підходять для будь-якої кухні, незалежно від її освітлення, розміру чи дизайну інтер'єру. Білий – це найбільш універсальний колір, котрий максимально освітлює і візуально збільшує простір. Становить нейтральний фон для кухонного устаткування будь-якого забарвлення і стилю. Завжди доречний, елегантний і вічний.

У сучасних композиціях білизну стін поєднуємо з білим глянцем лакованих кухонних шафок, склом і неіржавіючою сталлю. Мінімалістський стиль у більшості випадків йде в дуеті зі стриманою і нейтральною колористикою. Білий колір стін ідеально підходить до простих форм меблів і кухонної техніки. У таких інтер’єрах часто на перший план виходять дизайнерські меблі, аксесуари, які з’являються, щоб зробити приміщення привабливішим, додаючи йому смаку і підкреслюючи його характер.

В інтер’єрах у стилі “лофт” білі стіни згладжують суворість оздоблювальних матеріалів, становлячи м’який контраст із сірими кольорами бетону, цегли, необробленої деревини або сталевих конструкцій. Білі стіни гармонують з просторими і відкритими інтер’єрами “лофт”, підсилюючи ефект простору і додаючи ще більше світла. Білий несе в собі спокій і ностальгію, яка чудово вписується в характер таких помешкань.

У стильних кухнях білий колір пом’якшує дещо декоративний характер інтер’єру, завдяки чому він стає більш сучасним і витонченим. Саме білий сприяє тому, що світло відіграє важливу роль в оформленні, підкреслюючи декоративні форми і деталі. Завдяки цим властивостям, незважаючи на, здавалося б, холодну кольорову гаму, інтер'єр залишається затишним і теплим.

Білий відіграє унікальну роль в кухнях невеликого розміру, в міні-кухнях або в мансардах. Це колір, який відбиває від себе світло, а відтак візуально збільшує приміщення, усуває ефект “коробки” та перевантаження.

Білий гарно підкреслює красу деревини, як в інтер’єрах у рустикальному стилі, де демонструється краса місцевих порід деревини, так і в тих кухнях, де панують екзотичні види. Білий колір – це ідеальний партнер для дерев'яних шафок, кухонних стільниць, меблів.

Білий колір, який часто помилково вважають невиразним і нецікавим, успішно повертається в дизайн кухонь. Всупереч зовнішній видимості, він несе в собі велику кількість асоціацій і емоцій. Це колір чистоти, невинності і рівноваги. У дизайні інтер'єрів служить містком, який поєднує традиції і сучасність, підходить для інтер'єрів різного характеру, розміру і стилю. Чудово гармонує не лише з натуральними матеріалами, але й з ламінатом, пластиком та кольоровими лаками. Часто є ключем до успіху, коли жоден інший колір, жоден відтінок не задовольняє.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал