Кухня в класичному стилі. Як правильно оформити інтер’єр

Класичні інтер'єри не піддаються плинові часу, є універсальними, красивими і завжди актуальними. Крім того, за своєю природою вони завжди комфортні, елегантні і зручні.

Класичні кухні

– це суміш рис інтер’єру з архітектури різних часів. У них можна зустріти ідеї, почерпнуті з античної культури, стилів вісімнадцятого і дев'ятнадцятого століть, таких як німецький бідермаєр, англійське регентство або американський федеральний стиль.

Класичний стиль в інтер'єрах

він характеризується симетричним розташуванням і рівновагою. Йому притаманні узгодженість, простота і поміркованість. Впродовж століть класичний стиль, на противагу орнаментальності бароко чи грайливості рококо, вражав елегантністю, стриманістю і гармонією.


Створюючи класичний інтер'єр сьогодні, ми, однак, не відтворюємо старовинні помешкання в буквальному сенсі. Кухня не повинна виглядати як декорація з костюмованого історичного фільму, але може нагадувати, надихати стилем давнини при одночасному застосуванні сучасних технологій і функціональних рішень.
Оформляючи кухню в класичному стилі, пам'ятаймо про наступні її особливості:

Класичну кухню вирізняє висока якість оздоблювальних матеріалів, уважність до кожної, навіть найменшої дрібниці

Меблі повинні бути масивними, найкраще дерев’яними або пофарбованими. Облаштування кухні тяжіє до симетрії, причому центральне місце в ній займає стилізована кухня з традиційною витяжкою або виокремлена кухонна стійка. Цікавим урізноманітненням класичного інтер'єру буває скляна гірка, буфет або окремий комод чи сервант. Підбираючи меблі, слід, однак, пам'ятати про гармонію і поміркованість.

Основою класичних інтер’єрів є натуральні матеріали, як-то деревина, метал, камінь, сталь чи скло

Тут не матимуть гарного вигляду штучні матеріали, такі як пластик, плексиглас або силікон. Слід з особливою строгістю підходити до вибору як оздоблювальних матеріалів, так і доповнень.

Кольорова гама інтер'єру є спокійною, природною і приглушеною

Типовими для класичного стилю є коричневі, бежеві і сірі кольори, також і в темних, насичених відтінках. Іноді у цих інтер’єрах можна зустріти темно-сині, зелені і бордові тони, але вони вимагають дещо більших навичок, знань і досвіду у створенні гармонійних композицій.

Надзвичайно важливу роль відіграють деталі у класичному стилі

Пам’ятаймо про відповідний підбір меблевої фурнітури, карнизів, а також тканин і світильників. Ці стилізовані доповнення нададуть інтер'єру характеру і підкреслять його неповторний стиль.


Минають століття, а класичний стиль абсолютно не втратив своєї цінності. Сучасні кухні в класичному стилі видаються чудовим варіантом для тих, кому до вподоби традиційна краса, натуральні матеріали і позачасова елегантність.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал