Кухня жовтого кольору – від задуму до втілення

Жовтий колір стін на кухні практично завжди є хорошою ідеєю. Він вносить до інтер'єру позитивну енергію та світло, налаштовує на оптимізм, стимулює активність і поліпшує апетит. По суті, існує лише дві причини, з яких можна відмовитися від жовтих відтінків. Перша – якщо цей колір не пасує до решти елементів устаткування. Друга – якщо жовтий нам просто не подобається.

Якщо жодна з цих причин нас не стосується, можемо сміливо використовувати жовту барву з високою ймовірністю того, що результат приємно здивує.

кухня жовтого кольору

Жовтий колір має таку кількість відтінків, що, по суті, «жовта кухня» щоразу означає дещо зовсім інше. Адже за допомогою жовтої фарби ми можемо, неначе за помахом чарівної палички, створити інтер'єр із різним темпераментом та атмосферою, залежно від того, яким є наш задум і яку мету ставимо перед собою. Палітра барв дуже широка – від злегка зеленуватих відтінків, які ідеально підходять для створення сучасних композицій, до тонів, наближених до оранжевих; від інтенсивно насичених до пастельних і майже білих.

Жовті стіни найкраще виглядають у приміщеннях із великою площею, але з малою кількістю денного світла. Що меншим є приміщення, то світлішим має бути колір. Ця барва може перетворити похмуре, сумне, затемнене помешкання на сповнене тепла й оптимістичного блиску. Однак пам’ятаймо, що жовтий – теплий колір, отже, він оптично зменшує простір. Якщо в нас невеличка кухня, краще обирати світлі відтінки або пофарбувати в насичений колір тільки одну стіну.

Підбираючи відтінок жовтого для своєї кухні, узгоджуємо його температуру з іншими елементами устаткування.

Якщо в нас сучасна кухня, в якій переважають скляні та металеві елементи, а кольорова гама меблів є холодною (білі, чорні, сірі), то маємо більшу свободу вибору. Для такої кухні підходять і сонячні колористичні варіанти, і холодніші, ближчі до зеленого чи сіруваті.

Якщо в кухні багато предметів із дерева, кераміки або золота й міді, краще вибрати теплі, осінні тони, які гармоніюватимуть відтінком з іншими елементами інтер'єру та підкреслюватимуть колористику один одного.

Відповідно до найновіших трендів, кольори в інтер'єрі кухні мають гармоніювати, використовувати різкі контрасти не рекомендують. Відтак жовтий в інтер’єрі комбінуємо з відтінками червоного, оранжевого або зеленого. Проте найкраще створювати спокійні поєднання з білим, сірим, чорним кольором або монохромними композиціями.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал