Монохромні інтер’єри – ідеї для натхнення

Монохромні інтер’єри вимагають естетичного чуття та вмілого жонглювання відтінками і фактурами. Без цього вони можуть стати нудними і невиразними. До вашої уваги надихаючі ідеї для однотонних, стильних інтер’єрів.

Інтер’єри, витримані в одному кольорі, вважаються елегантними і стильними. Монохромна квартира – це вершина вишуканості, особливо коли головні ролі грають відтінки білого, сірого або – дедалі частіше використовувані у стилі total look – графітового кольору. В таких інтер’єрах присутня нота екстравагантності – тим яскравіша, чим більш темним або нестандартним є колір, як-от рожевий або зелений. І якщо у першому варіанті екстравагантність сповнена стилю та елегантності, то в другому варіанті – не обов’язково. Зате вона приносить радість власникам помешкання, закоханим у той чи інший колір.

З перевагою білого

 

Śnieżka EKO Plus

Цей варіант продовжує бути модним, бажаним і постійно використовується в сучасних багатоквартирних будинках. Білий – це чистота, стриманість, світло. Білі меблі «зникають» на тлі білих стін, створюючи враження простору більшого, ніж він є насправді. А як щодо білої підлоги? Вона довершить біле шаленство. Підлога може бути рівномірно білою або з «потертостями» – коли з-під споду просвічується інший колір. Однак, якщо для вас це занадто, вибирайте підлогу кольору світлої деревини або сіру. У такому білому інтер’єрі світлі, пастельні аксесуари підсилюють враження чистоти та великої кількості світла.

Śnieżka Barwy Natury 173

Також пам’ятайте, що поверхні повинні відрізнятися фактурою. Це урізноманітнить монохромний інтер’єр і додасть йому вишуканості. Змішуйте матові покриття з глянцевими, холодні, гладенькі поверхні з м’якими тканинами, пористими матеріалами. Загальну композицію доповнить правильно підібране освітлення. Подбайте про диференційоване світло – точкове, лінійне, відбите освітлення. Білий колір стане надійним союзником у створенні настрою за допомогою світла.

Зроблено в сірому

Різні відтінки сірого впевнено тримаються серед кольорів, які найчастіше вибирають для інтер’єрів. Монохромні сірі інтер’єри випромінюють елегантність, спокій і певне чоловіче начало, хоча кінцевий ефект визначається стилем декоративних елементів та умеблювання. У сірому інтер’єрі гарний вигляд матимуть сріблясті елементи. Їхній блиск додасть усій композиції гламурного присмаку, а от чорна сталь і необроблена деревина – це атрибути індустріального стилю.

Śnieżka Barwy Natury 156

Тут актуальні ті ж рекомендації щодо різноманітності фактур, що й для білого інтер’єру. Відповідь на питання, як оживити монохромний інтер’єр, звучить однаково, незалежно від його кольору: використовувати різні фактури, грати зі світлом. Також можна розбавити основний колір дрібними елементами іншого забарвлення. Якщо їх буде небагато, інтер’єр все одно сприйматиметься як монохромний.

Śnieżka Barwy Natury 158, 166

В графіті

Дедалі частіше в інтернеті можна побачити фотографії темних монохромних інтер’єрів. І чим більше їх бачимо, тим більше людей переконується, що таке рішення варте уваги. Темні інтер’єри справляють враження поважних, стабільних, спокійних, відокремлених від світу. Це допомагає зосередитися і заспокоїтися. У нинішні часи ця якість стає все більш бажаною – адже дедалі більше людей мають проблеми з концентрацією уваги та сном.

Śnieżka Barwy Natury 167

У графітовому інтер’єрі глянцевих поверхонь повинно бути трохи більше, ніж матових. Також добре розбавити графіт деревиною – повністю графітовий, майже чорний інтер’єр може у довгостроковій перспективі пригнічувати. Але графітові стіни, меблі, штори, світильники в оточенні дерев’яних елементів на стінах і підлозі мають надзвичайно елегантний вигляд. Якщо хочете мати стильний інтер’єр, обирайте графіт.

Śnieżka Barwy Natury 167

Кольорові ярмарки

Трапляються також однотонні інтер’єри у рожевих, зелених, синіх тонах. Але якщо синій непогано працюватиме, скажімо, у спальні, інші яскраві кольори у версії total look виглядають як дивацтво – ось чому ми не рекомендуємо таке рішення. Хіба що йдеться про кімнату маленької дівчинки, закоханої в усе рожеве. Тоді відчувайте себе спокійно. І пам’ятайте, що ця рожева фаза колись мине.

Śnieżka Barwy Natury 132

Монохромні інтер'єри мають свої плюси. По-перше, їх простіше облаштувати, навіть не маючи досвіду. Дотримуючись викладених вище правил, ви можете мати певність, що кінцевий результат буде якщо не приголомшливим, то принаймні хорошим.

Галерея:

monocrome_1.jpg
monocrome_2.jpg
monocrome_3.jpg
monocrome_4.jpg
monocrome_5.jpg
monocrome_6.jpg
monocrome_7.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал