Надихаючі ідеї для вітальні в новому скандинавському стилі

Скандинавський стиль, який є втіленням функціональності, естетики та екології, як і раніше, досить популярний. Він чудово поєднується з сучасними, індустріальними та класичними елементами. Як створити нову версію скандинавської вітальні? Ось кілька надихаючих порад.

 EKO plus, Śnieżka Barwy Natury 164

Скандинавський стиль надихається простими правилами: мінімалізм в кольорах і формах, ергономіка і стійкий розвиток – тобто турбота про екологічну сировину. Вітальня оформлена в скандинавському стилі, і в ній переважають білі та світло-сірі відтінки. Білі або біло-сірі відтінки, біла стеля, часто побілена дерев'яна підлога або залишена в натуральному кольорі світла деревина – лакована чи промаслена.

ЕКО plus

Дерев’яний мотив також може з’явитися на стінах і – у новому скандинавському стилі – на стелі. Правильно жонглюючи пропорціями, в яких ви будете використовувати білий, сірий і деревину, можна отримати ефект прохолодного або теплого інтер’єру. У будь-якому випадку, неодмінно просторий. Яскраві кольори стін оптично збільшують інтер’єр, а стриманість в оформленні, характерна для скандинавського стилю, посилює цей ефект.

EKO plus, акрилова емаль Supermal® (двері).

Облаштуйте для себе лофт

Скандинавська вітальня в сучасному варіанті може бути елегантною кімнатою, обладнаною сучасними меблями, які нещодавно зійшли з дизайнерських дощок і виробничих ліній, тому вони представляють останню дизайнерську ідею Скандинавії. Її також можна оформити як лофт. Скандинавські промислові меблі дуже популярні й широко доступні. Так само освітлення в цьому стилі. Світильники в фабричному стилі надають інтер’єру потрібну атмосферу, тому є незамінним елементом індустріального стилю. Атмосферу лофту також підкреслить цегляна частина стіни, пофарбована в білий колір, також можна спробувати сіру підлогу з епоксидної смоли й обов’язково подбати про сталеві елементи обробки.

 

EKO plus, Śnieżka Barwy Natury 166

Подаруйте собі хюґе

Скандинавія асоціюється з популярним хюґе – синонімом зручності, затишку та комфорту. Облаштовуючи вітальню в скандинавському стилі, варто подбати про свою внутрішню гармонію й відчуття захищеності, обладнавши кімнату зручним диваном – бажано сірим, пуфами, на яких можна прилягти й відпочити, додавши м’які подушечки з натуральних тканин, ковдру – бажано ручної роботи, теплий килимок, свічники, точкове освітлення

 

EKO plus, Śnieżka Barwy Natury 141, Акрилова емаль Supermal® (ніжки столу).

Якщо у вас мансардна квартира, її варто оформити в скандинавському стилі. Такий дах – дерев'яні стовпи, що підтримують крокву, дерев'яні балки та дахові вікна – це плюс сто балів для отримання ідеального хюґе. Камін (справжній або фіктивний, зі штучним освітленням) — наступні пункти. У такій атмосфері можна почуватися в безпеці та розслабитися.

ЕКО plus

Скандинавський стиль універсальний, він добре підійде як для великої квартири, так і для малогабаритної квартири в багатоквартирному будинку, а також для будинку і квартирі на мансарді. Вибираючи біло-сірий інтер’єр з дерев’яними елементами, ви можете бути впевнені, що почуватиметесь в ньому добре, й він не набридатиме роками. А коли ви подбаєте про всі скандинавські аксесуари, то не захочеться виходити з дому.

EKO plus, акрилова емаль Supermal® (стеля)

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,6 - Кількість голосів: 14
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал