Наймодніші кольори для інтер'єрів

Спостерігаючи, які кольори фарб для стін на даний час наймодніші в інтер’єрах, ми завжди маємо на увазі цілі колористичні композиції, в яких певні кольори виступають на перший план. Використання в помешканні одного обраного кольору не є достатнім фактором, щоб надати йому сучасного вигляду, а от його застосування при одночасному використанні відповідно підібраних доповнень - цілком. То ж які кольори будуть наймоднішими в цьому сезоні?

 

КОЛОРИ МІДІ В ІНТЕР'ЄРІ

У нинішньому сезоні повертаються відтінки, які деякий час тому вийшли з ужитку. Зустрічаємо їх у нових дивовижних колористичних комбінаціях. Поєднання цих кольорів з білим, сірим або нейтральними відтінками бежевого створює інтер’єр з елегантним, надзвичайно шляхетним характером.

 

ФІСТАШКОВІ ТА ОЛИВКОВІ ВІДТІНКИ

В цьому сезоні зелені кольори найкраще виглядають у своєму власному товаристві. Сонячні, весняні відтінки виступають поруч з холодними або темними. Те, що раніше вважалося помилкою, нині стає трендом! Різні відтінки зеленого змішуються в інтер’єрі, визначаючи його сучасний вигляд і знання існуючих правил.

 

СІРІ І ПАСТЕЛЬНІ КОЛЬОРИ

Сірий колір за своєю природою майже завжди відступає на другий план, залишаючись дещо в тіні інших, сильніших кольорів. Проте у цьому сезоні тренди роблять акцент на колористичній рівновазі, завдяки якій сірий стає в один ряд з іншими. Це завдяки пастельним поєднанням, в яких решта кольорів композиції виступають в однаковій насиченості. Оформлені таким чином інтер’єри мають витончений, сповнений світла та елегантності вигляд.

 

ГАРЯЧІ ФІОЛЕТОВІ БАРВИ

В нинішньому сезоні популярні фіолетові відтінки з великою кількістю червоного кольору.

 

ВІДТІНКИ МОРСЬКИХ ГЛИБИН

У 2015 році дуже гарно виглядають бірюзові, темно-сині і волошкові відтінки. Це кольори, до яких в Україні і насправді звертаються вкрай рідко, тому в інтер’єрах вони складають елемент несподіванки. Ці відтінки красиво підкреслюють природну колористику деревини, тому їх слід використовувати для відтінення таких предметів в інтер'єрі. Більше того, в цьому сезоні поєднуємо їх з коричневими, бежевими і сірими кольорами.
Цьогорічні тренди пропонують нам захоплююче цікаву колористику. Проте домінуючі кольори, які з'являються в інтер’єрах, не становлять самі по собі відображення навколишньої дійсності. Найістотнішим елементом сучасного дизайну є радше поєднання кольорів, їх взаємодія і композиція.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал