Натхнення – кольорові інтер'єри

Людська натура з роками не змінюється. Нам завжди подобається усе барвисте; ми тягнемося до кольорів, охоче залишаємося під їх благотворним впливом, черпаємо з перебування серед барв радість і енергію. Кольори заспокоюють і втишують нас, або ж навпаки, стимулюють та активізують, а також слугують невичерпним джерелом творчого натхнення.

Кольорове і біле

Найбільшої сили колір набуває у товаристві контрастних барв або білого кольору. Такі експресивні композиції зустрічаємо у 2014 році. У житлових помешканнях з’являються яскраві, сміливі поєднання кольорів. Представлені на білому фоні рішучі, насичені кольори стають елементом дизайну приміщення. Вони привертають увагу, активізують, вносять до інтер'єру енергійність, молодість та радість. Кольорові плями з'являються в білому просторі у вигляді кольорових стін, меблів чи елементів декору. Вони становлять  рівноправні елементи, які доповнюють один одного в композиції.

 

Повернення в минуле

Натхнення, почерпнуте з минулого, особливо з п'ятдесятих-шістдесятих років минулого століття, переносить нас у світ тогочасних барв. Приглушені, насичені червоні тони, сонячні відтінки жовтого, оранжевий, зелений та коричневий – ось кольори тих днів. Сьогодні ми повертаємося до них, презентуючи у новій версії. Натхненні цим стилем меблі, візерунчасті тканини, аксесуари та елементи декору творять еклектичний інтер'єр, в якому з легкістю та дрібкою фантазії поєднуємо старе з новим.

Кольори землі

Відтінки коричневого, бежевого, зеленого, сірого і синього – це кольори нашої планети. До них звертаємося, творячи інтер'єри, у яких прагнемо відпочити. Оточуючи себе барвами, які зустрічаються в природі, почуваємося, неначе на її лоні. Однак такі інтер'єри не мусять бути монотонними та нудними. Саме тут знаходимо цікаві композиції, які базуються на натуральних матеріалах, витончених формах меблів і чудовій якості тканин. Власне це поєднання хорошого дизайну з приглушеною кольоровою гамою та природністю матеріалів і створює надзвичайно сучасний, витриманий і красивий інтер’єр.

Відтінки розкоші

Прагнення до комфорту в повсякденному житті – незаперечна людська мрія. В інтер'єрах ця мрія  виражається у виборі умеблювання, оздоблювальних матеріалів і кольорів, які творять небуденні, оригінальні композиції. Сміливість та відсутність напускної скромності надають таким помешканням унікальної атмосфери. Магія фіолетового, інтимність чорного, шляхетність білого  та блиск металевих поверхонь, а також кришталю – це лише деякі елементи, які зустрічаються у цьому розкішному просторі. Шарм таких інтер'єрів довгі роки вражає, приваблює, зачаровує і захоплює.

Світлий колір сьогодення

Геометричні форми сучасного умеблювання, а також  строга і аскетична колористика є характерними рисами найсучасніших інтер'єрів. Високотехнологічні, міцні матеріали і конструкції дозволяють створювати цікаві, практичні та ергономічні форми. Світлі відкриті простори, максимально позбавлені декору, є квінтесенцією мінімалізму, зручності та дизайну. Тут немає місця для дивовижних кольорових комбінацій. Аскетизм форм переноситься також і на кольорову гаму інтер'єру. М’які, дуже світлі відтінки або приглушені кольори виражають стриманість, стабільність і невипадковість такої композиції. 

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 4,0 - Кількість голосів: 10
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал