Оформленні вітальні - 5 кроків

Сучасні вітальні можуть виглядати просторими навіть тоді, коли мають невелику площу. Такого результату можна досягти шляхом правильного поєднання відповідно підібраних меблів, колористики, освітлення, тканин та аксесуарів.

 

Меблі

У сучасній вітальні меблі мають естетичне, функціональне і просторове призначення. Компонуючи комплекти меблів, слід пам'ятати: що менше їх, то краще, а кожен предмет має бути припасований розміром і функцією до місця, в якому буде розміщений. Це мінімалізм, який спонукає нас до такого принципу підбору і вигляду предметів. Вибираючи меблі, ми шукаємо низькі комоди, пуфи й кавові столики та софи, що мають нижчі опори, щоб на рівні наших очей приміщення видавалось якомога просторішим.

сучасна вітальня, оформлення вітальні


Прості меблі кубічного вигляду на звичайних тонких ніжках додають інтер’єру легкості та грації. Необхідність певної кількості предметів повсякденного вжитку з одночасним мінімальним облаштуванням простору уможливило нам повернення історичних мебельних стінок. Сучасна форма такої стінки, однак, нічим не нагадує давніх конструкцій. Сьогодні це легкі сучасні меблі, індивідуально допасовані до інтер’єру, які є частиною простору.

Колористика

Вона відіграє в сучасній вітальні ключову роль. Адже в разі поєднання світлих та яскравих кольорів приміщення здаються об’ємними та просторими.


Головне – не перенаситити вітальню великою кількістю барв. У сучасних вітальнях найкраще виглядають холодні бежеві, білі та сірі тони. Інтенсивні кольори з'являються в супроводі делікатних, холодних і нейтральних. Контрастні барви радше демонструють колоритний акцент і служать тлом для дуже світлих, часто білих меблів, аніж впливають на загальний характер інтер’єру.

Світло

Світло у приміщенні відіграє дуже важливу роль, оскільки впливає на наше сприйняття кольорів і простору. Що більше світла, то більшим видається простір, для підсилення використовуємо ясні кольори. Малі темні вітальні або їх темніші місця освітлюємо штучно за допомогою сучасних ламп і світильників.

сучасна вітальня, оформлення вітальні

 

Тканина

Тканини в сучасній вітальні виглядають природно. Тут також визначальним є мінімалізм. Драпіровки, гірлянди й бахрома не є ознакою доброго тону. Тканини позбавлені візерунків і свій декоративний характер демонструють кольором або фактурою. Виняток – графічні набивки, які з'являються на подушках. Зобов'язує холодна і ясна колористика, переважають сірі, білі чи бежеві кольори.

сучасна вітальня, оформлення вітальні

Аксесуари

У сучасному салоні не тільки меблі а й аксесуари мають своє чітко визначене місце. Лише тоді простір видається продуманим до деталей і майстерно облаштованим. Тут немає місця випадку й імпровізації. Аксесуари доповнюють інтер’єр, є його невід'ємною частиною. І хоча їх небагато, проте виготовлені вони зі смаком, інколи надають інтер’єру характеру, «отеплюють» його холодний мінімалістський клімат.

сучасна вітальня, оформлення вітальні

Отже, основою оформлення сучасної вітальні є мінімалізм, простір і простота форм. Ці ознаки є визначником сучасного стилю і тенденцій у проектуванні інтер’єрів.

Галерея:

оформлення вітальні
оформлення вітальні
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 12
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал