Оформлення вітальні у сірому кольорі

Сірий колір “увійшов” до віталень, незважаючи на те, що ще донедавна він сприймався як колір другої категорії, асоціювався з нудьгою і смутком. Сьогодні ми заново відкриваємо красу і витонченість цієї барви, яка приховує в собі той ступінь впливу на сприйняття людини, який обираємо нині найчастіше.

 КОЛІР КОМПРОМІСУ

Сірий – це суміш чорного та білого кольорів, котрі є максимально контрастними один до одного. Поєднуючи в собі протилежності, він вносить до інтер’єру гармонію та спокій. Це нейтральний колір, що сприяє створенню ним чудового середовища для зустрічей як товариського характеру, так і тих, під час яких мусимо проводити переговори, погоджувати плани і відстоювати власну позицію. Вітальня – місце для зустрічей. Тут ми найчастіше відпочиваємо, розмовляємо, ділимося думками. Сірий колір, на вигляд пасивний і непомітний, стає сірим кардиналом, мовчазним свідком наших найкращих спогадів, цікавих історій та незабутніх моментів.

 

КОЛІР БЕТОНУ

Індустріальний стиль вніс у декор віталень сірий колір у вигляді сирого бетону і сталевих елементів. Одомашнена сірість стін стала невід’ємним елементом сучасних віталень. Дизайнерські меблі та лампи на такому фоні перестають епатувати снобізмом і стають функціональними елементами облаштування помешкання оригінальної форми. Це свідчить про гарний смак та скромність його власників, а також про їх свідоме налаштування на найкращі зразки. Це поєднання скромності та дизайну блискуче відображається в сучасному мінімалістському стилі. "Менше означає краще" – цей девіз сьогодні відомий кожному дизайнерові, а сірий колір займає в його інтерпретації своє важливе місце.

 

КОЛІР ПОПЕЛУ

Попелясті відтінки стін і меблів зустрічаємо у вітальнях, оформлених у класичному та сільському стилі. Традиційні меблі в своїй різноманітності постають у новому колористичному вигляді на фоні строгих сірих стін. Саме сірий певною мірою приглушує занадто багаті візерунки і кольори, залишаючи, як здається, лише форму меблів з давніх епох. Таке нівелювання позолоти та візерунків і презентація на витонченому сірому тлі дозволяє старим речам знаходити своє нове важливе місце в сучасних інтер’єрах. Сірий стає ніби містком між давниною та сьогоденням, а поєднання класичного дизайну із сучасною кольоровою гамою створює у помешканні цікаві, дивовижні та оригінальні інтер’єри.

 

 

КОЛІР ФОНУ

Сірий колір не нав'язливий, не домінуючий. Відтак він становитиме  чудове тло для красивих меблів, картин, графіки і світильників. Колір фону обираємо за принципом контрасту (до світлих предметів – графітові відтінки, до темних – світлі і попелясті).

ГАРМОНІЙНИЙ КОЛІР

Сірий пасує до всього, його легко поєднувати з іншими кольорами, не ризикуючи зробити помилку, а оцінка кінцевого результату майже завжди залежить від наших особистих уподобань. Теплі кольори (жовті, червоні, оранжеві) у поєднанні з сірим виглядають дуже привабливо, здаються ще теплішими і стають домінуючими кольорами у вітальні.

 


Холодні кольори (сині, зелені, фіолетові) у поєднанні з сірим дещо пом’якшуються, стають більш привітними та приємнішими для сприйняття і водночас не втрачають свого справжнього характеру.
Облаштовуючи вітальню, ми все частіше звертаємося до сірих відтінків незалежно від обраного стилю і характеру інтер’єру. Це нейтральний і модний колір. Обираючи сірий колір стін для вітальні, отримуємо м’який, приглушений і шляхетний фон для умеблювання цього помешкання. 

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,0 - Кількість голосів: 12
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал