Оздоблення стіни за диваном. 3 унікальні ідеї.

Сучасні дизайнери використовують майже будь-який вільний простір, щоб відобразити унікальні стилі та таким чином додати характер інтер’єру. Надзвичайно цікавим рішенням може стати облаштування стіни за диваном. Але як спроектувати такий простір, щоб повністю використовувати його потенціал? Ми запрошуємо вас отримати кілька надихаючих порад!

Оздоблення стіни за диваном. 3 унікальні ідеї.

Зносостійка фарба Śnieżka Mattlatex Beauty 

Цікаво оформлений простір за диваном може чудово урізноманітнити будь-який інтер’єр. Варто пам’ятати, що при облаштуванні вітальні або спальні важлива загальна концепція інтер’єру, а не тільки підбір меблів, фактур або кольорів. Усі прикраси та інтригуюче оздоблення можуть додати кімнаті характеру, оптично її збільшити або просто зробити простір унікальним. Тому ідея стіни за диваном може стати родзинкою облаштування, яка притягує погляд і вписується в сучасні модні канони. 

Розташування стіни за диваном може бути створено різними способами - від функціональних меблів, через викладку підвісних декорацій або настінних бра, до графічних комбінацій. Насправді все залежить від типу інтер’єру та площі, яку ви маєте використовувати. Тому розташування стіни над диваном – ідеальний привід для творчого божевілля, яке зрештою додасть простору індивідуальності.

 

Зносостійка фарба Śnieżka Mattlatex Beauty

Зносостійка фарба Śnieżka Mattlatex Beauty

 

Стіна за диваном – про що пам’ятати при облаштуванні?

Облаштування стіни за диваном може бути дуже веселим процесом, але його потрібно ретельно продумати. Перше, на що слід звернути увагу, це тип облаштовуваного інтер’єру. Стіна над диваном у вітальні може мати зовсім інший характер, ніж та, яка розташована в спальні. Іншим аспектом є розмір простору, який є у вашому розпорядженні, і розмір самої кімнати. Якщо кімната невелика, варто вибрати більш стриману обробку, щоб не перевантажувати її і візуально не зменшувати. Крім того, зверніть увагу на те, чи розташована стіна над диваном навпроти вікна. Якщо так, то від блискучих фарб краще відмовитися на користь матових, які не відбивають світло.

Ідея для стіни за диваном – 3 унікальні пропозиції

Існує стільки типів приміщень і стилів дизайну інтер’єру, стільки різних ідей для кінцевої концепції облаштування. Однак ідея для стіни у вітальні за диваном може бути простою і ефектною - вибирайте дзеркальні композиції! За вашим диваном може бути галерея маленьких дзеркал в декоративних рамах, одне велике декоративне дзеркало або клеєна дзеркальна поверхня, яка займає весь доступний простір. Остання ідея буде ідеальною особливо в невеликих інтер’єрах, які потребують оптичного збільшення. 

Іншою ідеєю може бути відображення привабливих рамок. Який вид декору ви в них покладете, залежить тільки від вас. Це можуть бути репродукції відомих творів мистецтва, фотографії улюблених пейзажів або фотографії з сімейного альбому. Такий спосіб оформлення простору підійде як у спальні, так і у вітальні.

Останній варіант, і для багатьох найефективніший – це ліпнина стін. Ця обробка сподобається стіні за диваном! Зараз на вибір безліч модних дизайнів - від ефектних смуг, через широкі розетки, до декоративних карнизів. Такі елементи можна вдало пофарбувати будь-яким кольором фарби, створивши однотонну або контрастну стилізацію.   

 Ліпнина стін

Зносостійка фарба Śnieżka Mattlatex Beauty

 

 Розташування стіни за диваном – колір має значення  

Вигляд стін не обмежується лише вибором конкретного декору. Пам’ятайте, що в будь-якому інтер’єрі, незалежно від його призначення, колір стін є надзвичайно важливим. Тому, якщо ви хочете додати індивідуальний характер стіні над диваном, ви можете спробувати пофарбувати її в більш темний або контрастний колір порівняно з рештою стін. Однак перш ніж почати вибирати серед улюблених кольорів, добре подумайте, яка прикраса в кінцевому підсумку з’явиться над диваном. Дзеркало? Фрагмент декоративних шпалер? А може, галерея картин в декоративних рамках? 

Зараз одними з наймодніших декоративних акцентів є вироби кольору старого золота. Вибираючи подібні елементи, пам’ятайте, що вони виглядають фантастично на тлі темних, благородних кольорів. Тому, якщо ви обираєте певний тип фарби, варто обрати зносостійку фарбу Śnieżka Mattlatex Beauty.

 Зараз найбільшими бестселерами серед кольорів є тони, що нагадують благородний бордо, характерний графіт

Зносостійка фарба Śnieżka Mattlatex Beauty

Зараз найбільшими бестселерами серед кольорів є тони, що нагадують благородний бордо, характерний графіт або елегантний темно-синій. Кожен з них відрізняється надзвичайною глибиною і стильним відтінком, на тлі якого декоративні настінні елементи виглядатимуть чудово. Крім того, пам’ятайте, що зносостійка фарба Śnieżka Mattlatex Beauty – це високоякісний продукт. Це глибокоматова латексна фарба, призначена для фарбування інтер’єрів. Вона є зносостійкою, стійкою до частого миття і стирання, зберігає ідеальний зовнішній вигляд і глибокоматовий колір стін. Вона чудово підійде на стіну прямо за диваном.

Оздоблення стіни над диваном може набути надзвичайно вигадливих форм. Все, що вам потрібно зробити, це надихнутися перевіреними рішеннями. Звичайно, оригінальних ідей може бути набагато більше! Композиція з клеєної настінної ліпнини, невелика поличка на замовлення або еклектична колекція підвісних дрібничок - дзвіночків, сухих рослин у вітринах або природних гравюр - так само добре працюватиме над диваном. Єдине, чого варто дотримуватися, це загальний колірний знаменник в інтер’єрі. Завдяки цьому оздоблення буде цікавим, але в той же час цілісним і гармонійним.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал