Пігменти для фарб – отримай бажаний колір за допомогою барвників

Поміж багатьох способів отримання фарби певного кольору також є такий, коли за допомогою готових пігментів сам можеш змішати собі омріяний відтінок. Така дія не становить складності за умови правильного підбору пігменту та кількості фарби.

Перевагою цього способу є:
- економічні міркування, (дешеві пігменти).
- індивідуальний підбір кольору (тільки від нас залежить, наскільки насиченим буде колір).
- можливість отримання ідеального відтінку для різних типів фарб (емульсійних, клейових, олійних, фталевих, хлоркаучукових та інших).
- можливість отримання якісно диференційованих кольорів, ідеально підібраних за відтінком.
- радість творчості.

пігменти для тонування фарб
колорекс - пігмент для фарби Для того щоб отримати фарбу потрібного кольору, необхідно до так званої “бази” додати відповідну кількість пігменту/пігментів. Перемішування такої фарби найкраще виконувати механічно за допомогою дриля або вручну. Фарбу слід перемішувати ретельно, щоб потім на стіні не з’явилися тіні або смуги. Пігмент до фарби додаємо поступово, враховуючи пропорції, рекомендовані виробником. Дуже важливо керуватися також інтуїцією і постійно перевіряти відтінок. Якщо колір здасться нам достатньо насиченим, найкраще зробити “пробу” на стіні і зачекати приблизно 30 хвилин. Якщо спроба нас не задовольнить, слід продовжити додавання пігменту і повторити процес перевірки. Це необхідно, тому що колір фарби  у ємності може значно відрізнятися від того, який з’явиться через деякий час на стіні. Зразки кольорів, що додаються до пігментів, носять орієнтовний  характер, а остаточний колір часто залежить не лише від самого барвника, але і від використаної базової фарби. Більше інформації про Śnieżka Colorex - тут...


Більш сміливі та досвідчені можуть експериментувати зі змішуванням великої кількості барвників. З їх допомогою можна отримати дійсно унікальні і неповторні кольори, завдяки яким наш інтер’єр стане єдиним у своєму роді.

фарби затоновані колорексом

Цей метод, незважаючи на беззаперечні переваги, має також і досить істотні мінуси. А саме:
- відсутність гарантії стосовно кінцевого вигляду кольору.
- відсутність можливості додаткового розведення фарби такого ж відтінку і якості (у разі, якщо фарби не вистачило), відсутність повторюваності.
- ризик, пов'язаний з неправильним підбором пігменту.
- більший обсяг робіт порівняно з готовими фарбами.

кольолрові стіни затоновані колорексом

Багатство відтінків готових фарб на ринку, а також професійні змішувачі фарб призвели до того, що до традиційного методу отримання кольору за допомогою додавання і змішування пігментів вручну ми звертаємося все рідше і рідше. Однак це чудовий спосіб для людей, які цінують традиції, творчих, які люблять дещицю ризику та надають перевагу індивідуальному характеру створених таким чином кольорів над іншими.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 4,8 - Кількість голосів: 11
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал