Поєднання білого і синього кольорів в інтер’єрі – ідеї для натхнення

Монохромні сині інтер’єри лише виграють, якщо ввести до них білий колір. Білий колір у синіх інтер’єрах освітлює їх та надає справді небесного характеру. Хочете жити на небі і вкладатися там спати? Вибирайте білий колір, скупаний в блакиті.

Śnieżka Barwy Natury 173

Синій колір вносить в інтер’єр прохолоду, повітря і легкість, допомагає заспокоїтися та розслабитися. Він охолоджує гарячі голови, вгамовує розхитані нерви і... уповільнює травлення. Тому ресторани, оформлені у синіх тонах, зустрічаються рідко. Зате є велика кількість блакитних спалень, дитячих кімнат і досить багато віталень. Синій колір чудово працює в кімнатах, призначених для відпочинку, адже він благотворно впливає на нашу нервову систему.

 

Śnieżka Barwy Natury 173, 141

Синій колір асоціюється з небом, морем, простором. У його оточенні можна кожного дня почуватися немов у відпустці. Якщо додати в інтер’єр елементи у морському стилі чи курортні сувеніри, вони підсилять відпочинковий ефект. З блакитними відтінками добре гармонуватимуть аксесуари у відтінках піску або білі – як чайки і хмари. Білий з синім – це ідеальна пара, яка дарує свіжість і прохолоду. Саме те, що потрібно для релаксу після напруженого робочого дня.

 

Śnieżka Barwy Natury 141

Біле на синьому

 

Śnieżka Barwy Natury 164

Білі меблі та сині стіни дуже добре поєднуються між собою. Стіни, пофарбовані фарбою Śnieżka Barwy Natury у колір 112 або 141 Весняний дощик, стануть ідеальним тлом для білих меблів будь-якого стилю – як сучасних, простих, так і стилізованих, більш декоративних. Так само білими повинні бути міжкімнатні двері, а також плінтуси. Біла підлога? Чом би й ні. Вибілена деревина має свої принади.

 

Śnieżka Barwy Natury 141

Оформлений таким чином інтер'єр характеризується легкістю і свіжістю. Перебування в ньому сприяє концентрації і відпочинку. Поєднання білого з синім – це також спосіб візуально збільшити кімнату. Білий колір добре відбиває світло, завдяки чому приміщення стає яснішим і видається просторішим. Аналогічним чином працює і синій колір, котрий асоціюється з безкрайнім небом. Ми підсвідомо сприймаємо блакить як простір. Тому, якщо у вас невелика кімната, і ви хочете візуально збільшити її та додати відчуття простору – фарбуйте стіни у блакитний колір та обирайте білі меблі й аксесуари. На одну зі стін можна наклеїти фотошпалери із зображенням неба з білими хмаринками або видом на озеро чи море з пристані – це візуально «додасть» простору кімнаті.

Небесний сон

 

Śnieżka Barwy Natury 112

Спальні у блакитних тонах – справжній хіт. Тут можна у деяких елементах використати навіть темно-синій колір. Спальня у різних відтінках синього, від темних до пастельних, з білими вкрапленнями, буде ідеальним місцем для нічного відпочинку як дорослих, так і дітей. Тож, якщо ваша дитина гіперактивна, подбайте, щоб у її кімнаті було багато синього.

 

Śnieżka Barwy Natury 164

Пам’ятайте, що з синім і білим добре поєднується сірий. Заплануйте його використання, облаштовуючи вітальню у синіх тонах – сірий, особливо в попелястих відтінках, додасть кімнаті елегантності. У такому оточенні відпочинок після роботи буде дійсно відчутний.

 

Śnieżka Barwy Natury 164

 

Галерея:

bilosyniy_1.jpg
bilosyniy_2.jpg
bilosyniy_3.jpg
bilosyniy_4.jpg
bilosyniy_5.jpg
bilosyniy_6.jpg
bilosyniy_7.jpg
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 1
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал