Синій колір в інтер'єрі - оригінальне рішення для вітальні

Синій колір незмінно асоціюється з блакиттю неба і води. Вважають, що це один із найгарніших кольорів. Він знімає напругу та нагадує нам про чудові моменти, проведені в лоні природи.

 Синій

Має безліч відтінків: від блакитного, аквамаринового і бірюзового до ультрамарину або індиго. Проте всі вони асоціюються з простором і світлом. Не дивно, що синій видається кольором, просто ідеальним для вітальні. Він дозволить нам розслабитися і відчути легкість буття.
Не всі відтінки синього однаково добре придатні для віталень, оформлених у конкретному стилі. Оскільки небесно-блакитний є нейтральним кольором, він підходить майже для всіх типів декоративних стилів, а також комбінацій з іншими кольорами (коричневим, бежевим, зеленими, сірим).

Вносить до інтер’єру відчуття простору та додаткове світло. Візуально віддаляє поверхні і створює відчуття глибини, тому є ідеальним для застосування у малих і невисоких приміщеннях.

 Бірюзовий та аквамариновий

– це відтінки синього з домішкою зеленого кольору. Чудово комбінуються з іншими відтінками зеленого в інтер’єрі, а також із живими рослинами. Така гармонія кольорів також додає інтер’єру впорядкованості, відчуття рівноваги і спокою.

Ці відтінки цікаво виглядають і в поєднанні з червоним і помаранчевим кольорами, або з рожевим і жовтим, завдяки чому приміщення стає веселим і сучасним. Контрастність таких кольорів стимулює і активізує простір, що має велике значення для його мешканців.

Бірюзовий колір сприяє тому, що інтер’єр виглядає жвавим і свіжим. Чудово поєднується з будь-якими природними матеріалами, як-от деревина чи рослинні волокна в натуральному вигляді.

Індиго та ультрамарин

– це насичені відтінки, завдяки яким інтер'єр стає елегантним. Ці кольори люблять простір у приміщенні, тому найчастіше їх використовують у вітальнях та їдальнях, де вони пасують якнайкраще.

Сіруватий відтінок синього

– спокійніший і дещо серйозніший, витончений – підходить для оформлення елегантних і представницьких інтер’єрів. З огляду на холодність цього відтінку, в приміщеннях його варто поєднувати з теплими, але такими ж ніжними кольорами: бежевим, коричневим, екрю.

 

У пошуках ідеального синього відтінку варто споглядати світ і надихатися природою. Саме матінка-природа часом підказує нам надзвичайно цікаві рішення.

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 3,1 - Кількість голосів: 12
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал