Стіни в кухні і ванній кімнаті

Хочеш змінити вигляд цих приміщень, але не знаєш, які відповідні матеріали обрати? Представляємо наші пропозиції.

Кухня і ванна кімната – це приміщення, в яких ми буваємо найчастіше. Водночас саме вони найбільше піддаються дії вологи і забруднення. Облицювальні матеріали, які ми тут застосовуємо, повинні бути не лише естетичними, але й безпечними, а також стійкими до миття і вологи. Може здатися, що таким вимогам відповідає небагато виробів. Всупереч такій думці, матеріалів, які можна використати, є досить багато.кольори стін у ванній кімнаті

Керамічна плитка

Це чи не найпопулярніший спосіб оздоблення кухні і ванної кімнати. Нічого дивного – плитка є перевіреним і стійким до забруднень матеріалом. Навіть якщо трапиться забруднити плитку кольоровим косметичним засобом або бризками соусу, то її легко очистити. Більше того, осідаюча пара жодним чином не впливає на її стан і властивості. Плитка дозволяє також поекспериментувати формою і кольором – у продажу є безліч видів керамічної плитки різних видів і забарвлення. З неї можна створити мозаїку та цікаві композиції, які підкреслять характер інтер’єру.

Деревина і деревоподібні матеріали

На перший погляд, деревина на кухні чи у ванній кімнаті, котрі піддаються дії вологи, – не дуже гарна ідея. Це велика помилка: належним чином захищена деревина додає чарівності часто холодним приміщенням і гарантує стійкість на довгі роки. У ванній кімнаті відмінно показує себе екзотична деревина. Вона характеризується великою міцністю і стійкістю до вологи, а також красивими кольорами. Найбільш стійкими до вологи є такі її види як тік, іроко, ятоба, мербау. У ванних кімнатах популярними стали плити з водостійкої фанери, до складу яких входить натуральна, стійка до вологи деревина. Можна використати також масив деревини у вигляді панелі. Деревина підійде також і на кухні! Цей матеріал можна використати для оформлення стіни над кухонною плитою. Можна використати плити МДФ, фанеру, деревопохідні або ламіновані панелі. Однак потрібно пам'ятати, що слід вибирати лише ті, які мають захист від вологи.

Шпалери

Це ідеальне рішення для тих, хто хоче урізноманітнити свою кухню або ванну кімнату за допомогою візерунків і фактур. Шпалери є цікавим варіантом, звісно, за умови, що ми вибираємо саме ті, які підходять. Для кухні і ванної кімнати придатні вінілові шпалери, а також шпалери із скловолокна. Вініл гарантує стійкість до води і хімічних засобів. Маємо на вибір вінілові шпалери плоскі і спінені, гладенькі і структурні. Важливо, що такі шпалери можна застосовувати навіть у досить мокрих місцях (наприклад, навколо душу).
Високу стійкість до води і мийних засобів виявляють також шпалери із скловолокна. Проте рішення про їх використання потрібно добре зважити – шпалери із скловолокна доволі важко усунути. Щоб змінити вигляд стін, оздоблених такими шпалерами, можна їх перефарбувати!

Фарба

Фарба – це надзвичайно практичний, легкий і дешевий спосіб оздоблення стін кухні і ванної кімнати. Cлід обирати спеціально призначені вироби, наприклад, фарбу Śnieżka Barwy Natury. Виріб вирізняється своєю стійкістю до миття і стирання.  Завдяки цьому наші помешкання будуть не лише естетичними, але і безпечними для нашого здоров'я. Фарба може застосовуватись на мінеральну або гіпсову основу, бетон, газобетон, гіпсокартонні плити. Більше того, клієнти можуть обирати з-поміж багатьох готових кольорів, завдяки чому інтер’єри набудуть індивідуального характеру.кольори стін на кухні

 

Галерея:

Стіни в кухні і ванній кімнаті
Стіни в кухні і ванній кімнаті
Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор:
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал