Стіни з ефектом омбре

Вам набридли однорідні кольори? Хочете, щоб Ваш інтер’єр ожив? Ми підкажемо, як по-новому облаштувати Ваше помешкання!

Oмбре — це плавний перехід від темнішого кольору до світлішого його відтінку. Тенденцію омбре широко використовують у своїх колекціях дизайнери одягу, а у перукарнях це й надалі один з наймодніших і найпопулярніших способів фарбування волосся. Ефект омбре може також бути в інтер’єрі. Його створення – це досить кропітка робота, але від результату перехоплює дух. Берімося до роботи!Стіна з ефектом омбре

Відповідна підготовка стіни

Перед фарбуванням слід належним чином підготувати стіни у приміщенні. За допомогою малярської стрічки та плівки застеліть підлогу, закрийте настінні розетки та інші предмети. Ретельно огляньте стіни та переконайтеся, чи на них немає залишків старої фарби (проведіть долонею по стіні і перевірте, чи на ній не залишились сліди старих пігментів), та жодних дефектів. Якщо стіни були побілені вапном, то їх обов’язково слід очистити, а усі тріщини та дефекти вирівняти за допомогою ґрунтовки. Якщо стіни в хорошому стані, то достатньо їх очистити від пилу і бруду.

Детальніше про підготовку стін до фарбування читайте у статті “Малярський порадник”.

 

Oмбре крок за кроком

Після підготовки стін можемо починати фарбування. Нам знадобляться валики (для фарбування стіни), невеликий пензлик (для розтирання фарби) і лотки для фарби. Який колір обрати? Керуючись власними уподобаннями, пам’ятайте, що колір повинен гармонійно поєднуватися з меблями та іншими предметами у приміщенні.

Важливо, щоб обрані Вами відтінки підкреслювали характер інтер’єру.

Ідеально поєднуватимуться три відтінки одного кольору, які будуть головними барвами на стіні. Тепер можемо розпочати фарбування:

1. Спочатку наносимо на стіни основний колір, переважно білий, і чекаємо, поки фарба висохне.

2. Підготовлену таким чином ​​поверхню розділяємо на п’ять горизонтальних смуг. Перша, третя і п’ята смуга повинні бути ширші (приблизно 50-70 см залежно від висоти приміщення), а друга і четверта – вужчі (приблизно 20-30 см).

3. Основними кольорами зафарбовуємо широкі смуги на стіні. На вужчі смуги наносимо проміжні кольори, які можна створити за допомогою змішування основних кольорів: темного і середньо-світлого, та середньо-світлого з найсвітлішим.

4. Коли усі відтінки фарби готові — можна починати фарбування. Найнижчу смугу на стіні фарбуємо найтемнішим відтінком, а всі наступні — поступово світлішими. Пам’ятайте, що для кожного кольору слід використовувати чистий валик і лоток для фарби!

5. Поки фарба ще свіжа розтираємо кольори на межі смуг за допомогою сухого пензля або ганчірки. Це найкраще зробити відразу ж після нанесення наступного шару фарби. Перед розтиранням кольорів на усіх стінах, варто спробувати це зробити на невеликій і менш помітній частині. Після невмілого розтирання кольорів часто доводиться перефарбовувати усі стіни.

 

Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 0,0 - Кількість голосів: 0
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал