Тренди в проектуванні кухні

У 2014 році кухні, як і раніше, залишаються світлими, відкритими у вітальні. Вони стають невід'ємною частиною віталень, оскільки і споживання їжі є невід'ємною частиною нашого повсякдення. Їхній вигляд і спосіб оформлення диктує сам стиль життя.

КОЛЬОРИ

У цьому році домінуватимуть два колористичні тренди. Перший із них – це монохроматичні, ніжні, приглушені кухні. Темп життя і кількість збудників, яким підпорядковується наше повсякденне існування, призводить до того, що ми із задоволенням проводимо час у приміщеннях, які заспокоюють, допомагають розслабитися і відпочити. Такими й будуть наші кухні – сповнені світла, м'яких відтінків, ідеально скомпонованих один з одним за кольором і тільки якісно урізноманітнених. Тут присутні нейтральні кольори: бежеві, сірі, відтінки білого - найкраще для цього підійде фарба для Śnieżka EKO Plus.

Другий помітний тренд опиратиметься на максимальні контрасти – білий і чорний кольори. В оформленні з’являтимуться графічні мотиви, кубічні форми. Система шафок, побутова техніка, візерунок підлоги більше нагадуватимуть малюнок, створений сучасним художником, ніж реальне приміщення. Такий колористичний мінімалізм, підкреслений сучасною формою облаштування кухні, може іноді компенсуватися різноколірними доповненнями, кольоровими плямами яскравих відтінків.

ФАКТУРИ

Наймодніші фактури, які у 2014 році бачимо на кухні, – це блискучі лаковані поверхні, що відбивають світло та справляють враження стерильно чистих. Такими будуть фронтальні частини шафок, облицювання стін і підлоги, а також меблі, посуд та аксесуари. Структура нагадує порцеляну. Джерелом натхнення стануть і мотиви, запозичені з природи. Вони виражатимуться у квіткових та рослинних мотивах, а також у візерунках, які нагадують шкіру, хутро або деревину. Ці впливи поєднуватимуться один з одним і набуватимуть різноманітної форми, яка завжди залежатиме та обмежуватиметься лише фантазією дизайнера.

 

ОБЛАШТУВАННЯ КУХНІ

Головною перевагою кожної кухні, як і раніше, буде її ергономічність та функціональність. Кухні будуть зручними, а всі необхідні предмети ми знайдемо майже під рукою, хоча вони залишатимуться непомітними. Таких можливостей надають сучасні меблеві системи, підготовлені фактично на всі випадки життя. Висувні полиці, корзини, системи безконтактного відкривання – це лише деякі приклади практичних рішень.
Важливим чинником нашого життя, який реально віддзеркалюється на кухні, є екологія. Кухня ніби перетворюється на чітко діючу лабораторію. Кошики для зручного сортування відходів – тільки один з необхідних елементів, які можна зустріти в такій кухні. Іншими, не менш важливими, стануть водоощадні батареї та LED-освітлення, завдяки якому наші кухні набувають сучасного, майже футуристичного вигляду.
кухонне приладдя

 

кухонне приладдя

Зовнішній вигляд кухонь у 2014 році значною мірою визначатиметься функціональністю цих приміщень та екологією. Це тренд, який залишається й набуває сили. Кухонні інтер'єри є відображенням потреб сучасної людини та потреб світу.


Галерея:

Оцініть статтю:
Середня оцінка: 5,0 - Кількість голосів: 7
Роздрукувати
Автор: Śnieżka UA
Дата:
Основний
канал
Корпоративний
канал